reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

reklama
Mufinko ja daję D i B1,wcześniej dawałam jeszcze A(przed zupkami),była też C, ale na razie przerwa!
 
Patsiorku dzieki :-) Martwilam sie ze moze brakuje jej witamin. Jest karmiona piersia, daje jej witamine D i tyle. Zastanawiam sie czy moze nie wprowadzic jej vibovitu. :confused: A wy dajecie swoim malenstwom dodatkowo jakies witaminy??

Ja też, karmiąć wyłącznie piersią, podaję Milence tylko D3, 2 kropelki dziennie. Do 3 miesiąca dostawała jeszcze K. I to wszystko u nas w temacie witaminowym :tak: Nasza pediatra nic więcej nie każe podawać. Dziecko wesołe, ruchliwe, ładnie się rozwija i nie choruje... widać nie trzeba jej sztucznych witamin :tak:
 
My również odstawiliśmy witaminki ( po co wcinak konserwanty i sztuczne aromaty:-) - pracuje w firmie farmaceutycznej i wiem co jest w witaminkach oprócz witamin :szok: i nie daje niczego co nie jest konieczne!!!!); Mała dostaje tylko IDO_FORM - priobiotyki z wit B (polecam) i oczywiscie nieodzowną witamine D3;
 
Haneczko ja sie nie przejmuje :-) Bylam poprostu w szoku i dalej jestem bo wypadaja jej szybciej niz mi (mi juz przestaly wypadac). A co to wytarcia to tez ma lysy placek z tylu glowy ;-) Na szczescie maly. :-D
 
Dziewczynki czy wy po kąpaniu maluszków to jeszcze smarujecie kremem albo oliwką dzieciaczki?
ja smaruje mleczkiem intensywnie nawilżającym Nivea Baby. Niby piszą , że już nie trzeba po 5 miesiącu dzieci natłuszczać ale ja zawsze robię Szymkowi masaż plecków po kąpieli i jakoś tak mi dziwnie na sucho:dry:. A oliwki przestaliśmy używaćjuż po 2 miesiącach bo zupełnie nie natłuszczała skóry Szymka.
 
reklama
Ja smaruje Amelke balsamem J&J i jestem z niego baardzo zadowolona. Swietnie natluszcza skore i slicznie pachnie. Oliwka tylko wysyszala i nic nie dawala. Raczej nie mam zamiaru przestac ja smarowac. Napewno jej tym nie zaszkodze. Oliwka smaruje tylko wloski po kapieli i dupke przy zmianie pieluchy.
 
Do góry