reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
U nas tez postępy - Misiak zasypia o 20 po kąpieli i amciu. Potem się budzi o 24 a następnie koło 5-6. Wcześniej miał problemy ze snem, tzn do godziny 24 budził się co godzinę, pół... Miejmy nadzieję, że już będzie teraz tylko lepiej :-)
 
czesc a u nas skonczylo sie same zasypianie w lozeczku:(((Majak od tygodnia nie chce wcale w nim zasypiac:((( nie wiem czym jest to spowodowane. A dzis jak tylko weszlam z nia do pokoju to zaczela plakac w nieboglosy:(( Mam nadzieje ze niedlugo wszystko wroci do normy:)
 
Victor chyba wraca do normy ze spaniem,wieczorem zasna po kapieli przypomnial sobie ze trzeba zjesc o 20.30 a potem pobudka o 4.00
wyspalam sie wreszcie troche :-D
 
Jak miło znowu móc pospać jak inni ludzie, Niuniuś dzisiaj spał od 19 do 6 rano, jestem wypoczęta, wyspana, mam dobry humor i dużo energii do pracy, oby weszło spanie w krew naszym dzieciom :-)
 
Witam was dziewczynki u nas nie ma problemu ze spaniem.Dominika zasypia już o 20 lub przed 21 i śpi do 8 lub 9 rana.Nie ma juz tego że zasypia około 23 i śpi do 11 w połódnie.Obie jesteśmy z tego zadowolone bo mamy dłuższy dzień.Niż spałyśmy do 11 czy 12.
 
Rybciu czesc! Dlugo Cie nie bylo...fajnie ze ze snem u was w porzasasiu no i ze obydwie jestescie z takiego planu dnia zadowolone:-)
 
reklama
Wiem wiem że długo mnie nie było ale nie mam jak teraz zaglądać do was.A jeszcze troche to wyprowadzam się od rodziców to już wogóle nie będe mieć styczności z netem.Chyba że uda nam się założyć na nowym mieszkanku.
 
Do góry