reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

u nas tez noce sa ok, mala odkad zasypia sama i spi sama w swoim pokoju to jest ok.a juz myslalam ze nigdy tego nie doczekam bo jeszcze kilka miesiecy temu wstawalam do niej po 4-5 razy w nocy ale od 2 miesiecy zasypia sama i w sumie gdzies od ok.3 tygodni juz nie budzi sie w nocy, a jak sie przebudzi to sama zasnie.
 
reklama
u nas ze spaniem niby jest ok, ale najgorsze sa pobudki, Natalka jak sie budzi, to momentalnie zaczyna bardzo przeraźliwie płakac, zarówo jak sie budzi w dzien, jak i nad ranem, nie wiem, co jest grane, czegoś sie boi?? , czy co???
Nawet jak jestem w pokoju, jak sie obudzi, to spojrzy na mnie i i tak zaraz zaczyna płakac :-(
 
u nas takie budzenie to praktycznie standard. Raz na jakiś czas się tylko zdarzy, że wstanie bez płaczu :(

A u nas druga noc z rzędu z pobudkami co pół godziny.
Normalnie jak patrzę na monitor, to mi literki skaczą przed oczami.
 
ja też!!!

Tak sobie myślę, skoro moje mleko daje Jagodzie takiego "pałera" to może ja je sobie do kawy dodam :)
Brak snu rzuca mi się na mózg, jak widać :D
 
no taak:tak: :tak: :tak: tez poproszę:laugh2: :laugh2: bo moje dziecko spi a ja na jakąs bezsennosc cierpię;-) ;-)
moze tez byc tak, ze Jagódka ma dużo swoich wrażeń a do tego dochodza jeszcze Twoje z mleczkiem. a moze ząbki jej będa rosnąć??
 
A kto ją tam wie. Zęby na stanie nadal 2, więc może i rosną, tyle, że tego nie widać.

Jagoda to wywrotowiec i tyle. Pozostaje tylko kochać.
 
jeśli chodzi o sen, to moje w 100% sie nie sprawdzają :(
Z innymi problemami sobie spokojnie radzę. Dobre i to

Normalnie te literki nadal mi skaczą.
W takich warunkach się nie da pracować.
 
reklama
Joaśka żal mi Ciebie ze sie nie wysypiasz.
A u Jagódki może być to spowodowane za dużymi wrażeniami.

U nas jak na razie jest jedna pobudka nad ranem i niunia ląduje do naszego łóżka i śpi z nami do 9 rano czasem i nawet później sie budzimy
 
Do góry