reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

ja bym pomyślała ,że coś przeskrobał:(((( no ale chłop miał poprostu gest:)))

też bym tak pomyślała heheh,bo mój nie przynosi kwiatow bez okazji ani prezentów,nie robi niespodzianek więc pewnie bym sie zastanawiała o co chodzi:-)
.

Nie,no wiem,że nic z tych rzeczy... po prostu poszedł na zakupy do biedronki i tam mu "wpadły" kwiaty w ręce:blink:

A co do pamiętania lub nie o rocznicach,urodzinach czy imieninach,to mój mąż pamięta. Ale my sobie prezentów z tej okazji nie robimy(wyłączając jakieś kwiatki dla mnie). Nawet na święta nie robimy sobie prezentów. Taką przyjęliśmy zasadę,że prezent można dać bez okazji. Zresztą mój mąż by powiedział:idź i sobie coś kup...
 
reklama
ja też wolę urodziny (chociaż z upływem lat coraz mniej...) ale ja to żadnej okazji nie przepuszczę do świętowania i nie wyobrażam sobie, żeby mąż o którejś z nich zapomniał...
 
Mój sprząta, gotuje i pomaga bardzo w domu i za to medal mu się należy, wiem także że bardzo mnie kocha, tylko nie umiemy się dogadać ostatnio i coraz częściej wspominamy o rozwodzie:-( bo anty medal daje za to że mając możliwość mieszkania w Wawie w dużym 3 pokojowym mieszkaniu prawi że w centrum Wawy i to bez żadnego kredytu - bo to moje własnościowe - woli mieszkać koło Wołomina, ze swoimi rodzicami - teściowie nie chcą nam pomagać - tj. nie zostaną nawet na 5 min z Zuzią.
 
A wiecie, ze ja do imienin to wagi zpelnie nie przywiazuje. Urodziny, rocznice to owszem i wtedy lubie dostac kwiatka od meza. Maz jest romantykiem i nie moge narzekac w tych kwestiach, bo daje kwiaty czesto i rowniez bez 'powodu'.

mój tez nie obchodzi imienin i ja tez nie przewiązuje mocno do tego święta uwagi wole urodziny;)


Ja mam imieniny 9 dni po moich urodzinach i często o nich najbliżsi zapominają(oprócz męża).
 
aniolek ehhh ja juz sie przekonalam ze z tesciami sie nie wygra...nie znam faceta ktory wybralby swoja zone zamiast matki, chyba zeby matka byla niezla ku..a!
 
reklama
Do góry