reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Album ze zdjęciami maluszków

reklama

Itinea

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Październik 2007
Postów
18
Rozwiązania
0
Niestety, nie mogę wejść, otrzymuję informację:

Itinea, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.]
rozumiem, że nie mogę wejść, co powinnam zrobić, żeby móć?
 

natila20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2006
Postów
1 560
Miasto
śrem
Rozwiązania
0
To jest watek dla mam ktore sa tu od samego poczatku ," lipcoweczki zamknie" to kilka dziewczyn ,ktore dobrze sie znaja .
 
reklama

saratonie

Mama Bartoszka 18.07.2007
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2007
Postów
431
Rozwiązania
0
Myslę że ten kto zakładał ten wątek powinein to zmienić. Również jestem od samego początku na wątku , są tam zdjecia Bartoszka a nie mogę wejśc to nie jest sprawiedliwe !!!!
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry