reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kronika dla maluszka

Elle118

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Maj 2019
Postów
42
Rozwiązania
0
Hej, mamusie może Wy pomożecie stworzyć mi super pamiątkę. Zaczynam tworzyć dla synka taką kronikę ze zdjęciami i opisami. I Tutaj potrzebuję Was. Album będę robić sama więc może podpowiecie mi jakie można dodać wpisy do albumu? Chodzi mi mniej wiecej o: pierwszy ząbek, podróże małe i duże itp. Bedę wdzięczna za wszystkie rady!
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry