reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Kosmetyki dla dzieci?

Temat na forum 'Dzieciaczki' rozpoczęty przez maksik_87, 23 Listopad 2017.

1. maksik_87

maksik_87 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji dzieciaczków? Głównie balsamy, szampony do włosków oraz czym czyścicie uszka. Co polecacie, a co odradzacie?

2. Edyta835

Edyta835 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Poczytaj sobie na stronie Link do: Analizy dla dzieci | Sroka o.... podane są składy i opinia czy warto czy nie. Jeśli chodzi o kąpiel to polecana jest seria z Rossmann ( krótki i konkretny sklad) bez parabenow i silikonów itp.

3. reklama
  4. aga6

aga6 Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    13
    Nas rozowy krem do pupy z rossmanna ktory sroka poleca uczula..

My z polecenia naszego alergologa myjemy sie mydlem dzieciecym w kostce a balsamujemy(nie po.kazdej kapieli, wg uznania) Cetaphilem da.
    Jak uzywalam innych rzeczy to cos wyskakiwalo co jakis czas a teraz spokoj ;-)
    I co jakis czas kapiel w krochmalu :p do pupy alantan zielony a na awarie sudocrem. Do buzi na wyjscia nivea bo jest bez wody

5. Edyta835

Edyta835 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    To jasne, że mimo składu może coś uczulać. Jeśli chodzi o eksperymenty to wszystko przede mną, termin porodu mam na 19.12. Ostatnio byłam na szkołę rodzenia i tam np jeśli chodzi o kąpiel wspomniane było mydełko z Aleppo ( ponoć mega szczypie gdy dostanie się do oczka).
    Czasami warto sięgnąć po tz babci nie metody jak krochmal .
    Ja na pierwsze spacery zakupiłam Weledy krem na niepogodę czy jakoś tak ( z polecenia siostry). Zobaczymy i tak będzie trzeba przetestować czy małemu będzie odpowiadał.

Ostatnia edycja: 23 Listopad 2017
  6. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    87
    Poczytaj u Sroki:-)
    Hipp baby dream bobini maja dobre składy i jeszcze jakies tam opisuje jako ok:-)
    Większość kosmetyków dla dzieci nie stala kolo dziecka:/

7. olcia1718

Najlepsze odpowiedzi:
    87
    Cetaphil dostalam próbkę i sie przerazilam skladem:p heh
    Hipp tez juz nie ma wody:-)
    Nivea ma mróz spoko ale ja daje babydream i wszytsko ok:)

8. aga6

aga6 Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    13
    Sklad ma jaki ma ;-) uzywam go raz w tygodniu mniej wiecej wiec nic sie nie stanie, a te wszystkie typu hipp czy babydream zle na nas dzialaly

9. olcia1718

Najlepsze odpowiedzi:
    87
    Niby tak ale dziecko przepuszcza ta cała chemię przez skore dlatego jakoś nie mam przekonania:(
    Wiadomo czasem i te najlepsze uczula
    Ale dobrze ze jest wybór:)

10. reklama

Poleć forum