reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla dzieci?

maksik_87

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2017
Postów
16
Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji dzieciaczków? Głównie balsamy, szampony do włosków oraz czym czyścicie uszka. Co polecacie, a co odradzacie?
 
reklama
Nas rozowy krem do pupy z rossmanna ktory sroka poleca uczula..

My z polecenia naszego alergologa myjemy sie mydlem dzieciecym w kostce a balsamujemy(nie po.kazdej kapieli, wg uznania) Cetaphilem da.
Jak uzywalam innych rzeczy to cos wyskakiwalo co jakis czas a teraz spokoj ;-)
I co jakis czas kapiel w krochmalu :p do pupy alantan zielony a na awarie sudocrem. Do buzi na wyjscia nivea bo jest bez wody
 
Nas rozowy krem do pupy z rossmanna ktory sroka poleca uczula..

My z polecenia naszego alergologa myjemy sie mydlem dzieciecym w kostce a balsamujemy(nie po.kazdej kapieli, wg uznania) Cetaphilem da.
Jak uzywalam innych rzeczy to cos wyskakiwalo co jakis czas a teraz spokoj ;-)
I co jakis czas kapiel w krochmalu :p do pupy alantan zielony a na awarie sudocrem. Do buzi na wyjscia nivea bo jest bez wody
To jasne, że mimo składu może coś uczulać. Jeśli chodzi o eksperymenty to wszystko przede mną, termin porodu mam na 19.12. Ostatnio byłam na szkołę rodzenia i tam np jeśli chodzi o kąpiel wspomniane było mydełko z Aleppo ( ponoć mega szczypie gdy dostanie się do oczka).
Czasami warto sięgnąć po tz babci nie metody jak krochmal .
Ja na pierwsze spacery zakupiłam Weledy krem na niepogodę czy jakoś tak ( z polecenia siostry). Zobaczymy i tak będzie trzeba przetestować czy małemu będzie odpowiadał.
 
Ostatnia edycja:
Poczytaj u Sroki:-)
Hipp baby dream bobini maja dobre składy i jeszcze jakies tam opisuje jako ok:-)
Większość kosmetyków dla dzieci nie stala kolo dziecka:/
 
Nas rozowy krem do pupy z rossmanna ktory sroka poleca uczula..

My z polecenia naszego alergologa myjemy sie mydlem dzieciecym w kostce a balsamujemy(nie po.kazdej kapieli, wg uznania) Cetaphilem da.
Jak uzywalam innych rzeczy to cos wyskakiwalo co jakis czas a teraz spokoj ;-)
I co jakis czas kapiel w krochmalu :p do pupy alantan zielony a na awarie sudocrem. Do buzi na wyjscia nivea bo jest bez wody
Cetaphil dostalam próbkę i sie przerazilam skladem:p heh
Hipp tez juz nie ma wody:-)
Nivea ma mróz spoko ale ja daje babydream i wszytsko ok:)
 
Sklad ma jaki ma ;-) uzywam go raz w tygodniu mniej wiecej wiec nic sie nie stanie, a te wszystkie typu hipp czy babydream zle na nas dzialaly
 
reklama
Sklad ma jaki ma ;-) uzywam go raz w tygodniu mniej wiecej wiec nic sie nie stanie, a te wszystkie typu hipp czy babydream zle na nas dzialaly
Niby tak ale dziecko przepuszcza ta cała chemię przez skore dlatego jakoś nie mam przekonania:(
Wiadomo czasem i te najlepsze uczula
Ale dobrze ze jest wybór:)
 
Do góry