reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziecięce kosmetyki

Kwestia kosmetyków dla dzieci jest cały czas obecna w środowisku mam
smilie1.gif
także mamy podzielcie się swoimi doświadczeniami na gruncie dziecięcych kosmetyków.
Co polecacie, co odradzacie, co stosujecie od zawsze?

reklama

MaryH

Fanka BB :)
Na początek oliatum, emolium lub jakiś inny emolient do kąpieli. Potem u nas bobini się sprawdziło. Zdecydowanie odradzam Johnson, nie sprawdziła się u nas też Ziaja.

littlebabe

U mnie od początku firma Penaten - żel do mycia, oliwka, puder, krem na odparzenia. Świetnie się u nas sprawdza no i akurat bardzo łatwo dostępne produkty w pobliskim sklepie. Nigdy nic małej nie uczuliło. :)

ZUZA.80

u nas hipp i babydream z rossmana - dobre składy i nie uczulały. i obowiązkowo zielony linomag, super natłuszcza :)
popieram poprzedniczkę w kwestii zajrzenia na bloga srokao
nie zaleca się kąpieli w emolientach "na wyrost", jeśli dziecko nie ma problemów ze skórą

rozmaryn

1+1+1+1 :)
Ja właściwie mogę się tyloopodpisać pod dwoma ostatnimi wypowiedziami. Jedyny żel jaki teraz kupujemy to babydrem z rossmana i myjemy się wszyscy: mama, tata, syn 9 lat i córa 2 lata i jest super!

JASS

Przez pierwsze miesiące wyłącznie emulsja do kąpieli Oilatum i Bepanthen Extra. Ah! I niezastąpione chusteczki Waterwipes.
Jeśli oliwka to Hipp, a jeśli puder to wyłącznie beztalkowy ( tu w aptekach pojawia się problem a panie nie wiedzą najczęściej że taki istnieje)

ZUZA.80

chusteczki nasączane tylko wodą super sprawa, fajnie że o nich tu wspomniano :) my używaliśmy waterwipes, ale od niedawna można kupić w rossmannie podobne z serii babydream. przerzuciłam się na nie, bo są dużo tańsze od waterwipes, a moim zdaniem nawet lepsze, bo nie aż tak mocno nasączone. warto wypróbować :)

Ostatnia edycja:
reklama
Do góry