reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Pokój dla dziewczynki :)

Temat na forum 'Dzieciaczki' rozpoczęty przez kukulka, 5 Lipiec 2010.

1. dzubus

dzubus Zaciekawiona BB

śliczny [​IMG] [​IMG]

2. ciasteczkowy potwór

ciasteczkowy potwór Zaciekawiona BB

Bardzo fajnie zrobiony.
    Moja córa tez róże a potem glany na nogach i najlepiej czarne ściany(na które nie pozwoliłam).
    Ciesz się tym różami póki można:-);-).

3. reklama
  4. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Akurat piętrowe łóżko to żaden problem,wystarczy poszukać w internetowych sklepach z meblami i na pewno coś znajdziesz,tylko kwestia wyglądu i oczywiście samej ceny:)

5. Witam, rzeczywiście fototapety stały się dosyć popularne w ostatnim czasie. Warto jednak mieć na uwadze szybki rozwój dziecka i zmianę upodobań. Do pokoju dziecięcego idealnie pasują ściany w bieli lub szarości. Wzbogacone oryginalnym ornamentem w postaci ciekawych naklejek, stworzą ciekawą kompozycję na kilka lat. Kluczowy element w aranżacji wnętrza stanowią dodatki. Drzwi z tablicą magnetyczną mogą okazać się inspirującym rozwiązaniem dla każdego młodego odkrywcy. Więcej oryginalnych propozycji znajduje się na blogu - zapraszam
    Link do: Blog PORTA Drzwi
    Pozdrawiam,
    Ekspert Porta

6. xBUMx

xBUMx .... życie cudem jest .... Moderatorka

Nasza 3 letnia ma taki :
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Lenusia 24.09.2014
    Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d

7. reklama
  8. A czy sądzicie, że fototapety się dobrze sprawdzają? Mi się one całkiem podobają i zastanawiam się właśnie, czy warto w nie zainwestować...

Ostatnia edycja: 20 Listopad 2017
  9. Moja mała też ma wszędzie Myszkę Minnie :)

Poleć forum