reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój dla dziewczynki :)

Super temat!.Ja mam 2 letnia corke,ktorej zaczynam urzadzac pokoik, poniewaz ma zrobiony z naszej sypialni narazie nie przypomina pokoiku typowo dziewczecego ,ale pomalutku dodajemy a to lampke nocna nad tapczanikiem a to rameczki kolorowe na sciane i obrazki. Ale jeszcze duzo brakuje takze kazda rada oraz zdjecia mile widziane. Pozdrawiamy!
 
reklama
jesli kiedys bede robic urzadzac pokoik dla mojej Corci to raczej skorzystam z uslug www.bajart.pl jak zobaczylam galerie pokoikow to .......... bardzo mi sie spodobalo.

wg mnie to lepiej wyglada anizeli fototapeta
 
Tak sobie myślę, że to dziecko powinno dobrze czuć się w swoim pokoju. Moja siostra zrobiła córce pokój w stylu bajki "Auta". Na początku patrzyłam na to dość dziwnie, bo to raczej nie jest wystrój typowy dla dziewczynki. Ale teraz wiem, że to ulubiona bajka Julki i że ona się z tymi bohaterami utożsamia i czuje się tm dobrze, a o to chyba chodzi ;))
 
Mi się bardzo podoba pokoik Mitry chmurkowo - motylkowy:tak:, w sumie mógł by być również dla chłopca (bez motylków oczywiście, a zamiast nich jakiś inny motyl)

jak oglądałam stronkę bajart to też mi się zaczęły bardziej podobać malowidła niż fototapeta
mam nadzieję, że już wkrótce będziemy z M urządzać pokoje dla naszych szkrabów :-)
 
Widziałam kiedyś w jednym sklepie (nie pamietam nazwy) takie super piankowe puzzle w kształcie łąki - połozone w pokoju dziewczynki jako coś a'la dywan robiły genialne wrażenie!
A fajne meble dla dzieci są też w sklepie szkolnis.pl - choć ja u nich kupuje zabawki raczej, no ale mebelki też widziałam.
 
Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych. Można tam kupić całe zestawy tematyczne mebli. Dla chłopców zestaw piłkarski, rakieta bądź samochód, a dla dziewczynek np zestaw z kotkiem lub z księżniczką.
 
Moja córka szaleje za truskawkowym ciastkiem (bajka) wiec ja chyba pójdę w tym kierunku kiedy będę urządzała jej nowy własny pokój.:-)
 
reklama
Ja mam manie różu jak i moje laski więc wsio chcą w różu :-D a to pokoik robiony przeze mnie i męża :-)
DSCF2665.jpgDSCF2668.jpg
 

Załączniki

  • DSCF2665.jpg
    DSCF2665.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 290
  • DSCF2668.jpg
    DSCF2668.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 282
Do góry