reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum

joll

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Lipiec 2010
Postów
517
Miasto
KRAKÓW
naforumusg.jpg

KOCHANE KWIETNIÓWECZKI
MYŚLĘ, ŻE TO ODPOWIEDNIA PORA NA NOWY TEMAT
PARĘ Z NAS ZOBACZYŁO JUŻ SWOJE SKARBY
MAMY JUŻ PIERWSZE ZDJĘCIA NASZYCH FASOLEK

nasza fasolinka 6t1d prawie 4mm szczęścia


Imageshack - naforumusg.jpg



 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam jedno zdjecie z usg robionego w 5 tc, ale groszek jest na nim taki malutki, ze prawie go nie widac ;) za tydzien, ma kolejne, to moze wtedy uda mi sie cos wstawic :)
 
Witajcie:) Ja dopiero jestem w 4 tygodniu ciązy więc nawet pewnie nic nie widać może jakąś małą drobinkę :):* Jesteśmy z moim narzeczonym bardzo szczęśliwi z powodu dzidzi wspólnie wychowujemy mojego 6 letniego synka:):** Mój syncio będzie miał za pare miesięcy rodzeństwo;);D
 
wkleje jutro fotke z usg bo maz musi drukarke podlaczyc hie hie pozdrawiam wszystkie mamusie piekne wasze fasoleczki niech sie dobrze chowaja i rosna jak na drozdzach
 
Witam kochane mamusie.
To moja pierwsza fasolka. 24.08 miała 4,9mm,a już 27.08 0,57cm.Serduszko bije!
Tak częste Usg robione jest u mnie ze wzgłędów kontrolnych -pisałam o przyczynach o tym w temacie "Kwiecień 2011'.
Kolejne Usg za tydzień w sobotę -zobaczymy jak urośnie :)
 
reklama
Do góry