reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alergia i dokarmianie

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Dziewczyny czy któraś z was zmieniała mleko z własnego na bebilon pepti i były jakieś problemy? Chodzi o to że karmie piersią ale chce trochę dokarmic bo slabo przybiera (waga wyjsciowa 2800 ze spadkiem na 2600, obecnie prawie 4miesiace i waga 4800) ale wydaje mi sie ze po zjedzeniu mm ma problemy z brzuszkiem i zrobieniem kupki. Jak karmie sama to nawet jak nie bylam na diecie bezmlecznej to nic sie nie dzialo poza krwia w stolcu i brzydko wygladajaca kupka. Zrobilam parę dni przerwy bez mm i problem zniknal. Dwa dni temu wrocilam do mm i znow widze że coś jest nie tak. Generalnie to bardzo malo zje mm, nie chce jeść z butelki. Zje z 30ml i zaraz chce pierś. Raczej nie jest to problem z butelką bo jeść umie ( z dwa razy zjadła porcje po 60 ml co już było sukcesem). Inne specjalne mleka wyprobowane, nutramigenu to w ogóle nie tknie. Raz byłam na diecie przez miesiac ale nic to nie zmieniło i pediatra mówił żeby jeść normalnie, teraz od dwóch tygodni jestem na diecie z zalecenia gastrologa
 
reklama
ja przechodziłam z własnego na pepti a po roku na zwykły bebilon ale to było 2011 roku córka miała skaze białkową a ja nie miałam pokarmu. skaza została do dziś. Ale dietka pomogła...
 
Do góry