reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
dziewczyny, oni sobie jaja ze mnie robią... nie moge łez powstrzymać już... właśnie dostałam wiadomość że wynik będzie jutro po 9..
 
oj aniu tak mi bardzo przykro. Że też nie można takich dziadów pozwać o znęcanie się. Bardzo Ci współczuję. Mocno wierzę, że los Ci to wynagrodzi :) Dalej trzymam mocno kciuki!!!!!
 
Ania, normalnie wierzyć się nie chce!!! Już mnie nosi z nerwów! Kochana, jak jutro nie będziesz mieć wyników, to sama tam pojadę! Trzymam kciuki mocnooo i jestem pewna, że wyniki wynagrodzą Ci te męki :*
 
Aniu -trzymaj się bedzie dobrze!!!

Ja jestem już po. Nie zbyt miłe uczucie ale za to zabieg ekspresowy :baffled: Myślałam że emek padnie bo widział wszystko na usg. Czy u was też robili tyle zdjęć z każdej fazy? To chyba dla dokumentacji.
Próbka poszła do laboratorium w Górze Kalwarii - nie wiem jak u nich z szybością. Profesor mówił ze do 3 tyg.
Czuje się ok. Dzidzia to dziewczynka:-) z resztą potwierdzi sie przy wynikach.
Grunt by była zdrowa!!!!!!!!
 
Dziewczyny !!!
przed chwila zadzwoniła położna że rozmawiała tam jeszcze i chyba im też na sumienie poszło i zrobili dzisiaj do końca..
I BĘDZIEMY MIEĆ ZDROWEGO SYNA !!!

dziękuję że jesteście :**

jesteśmy przeszczęśliwi :D
 
reklama
Do góry