reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja...po porodzie

Ja przyznaję ze pierwszego sexiku balam sie jak ognia, oczywiscie ze względu na ból, ktory juz sobie wyobrazalam...okazalo sie jednak ze niepotrzebnie panikowalam...NIC A NIC NIE BOLAŁO....a co wiecej mam wrazenie ze jest lepiej niż przed porodem!!!!:-D
 
reklama
A ja mam wrazenie,ze po porodzie to jakos odeszla mnie ochota...tak jak w ciazy mialam straszna ochote czego nie mozna powiedziec o moim mezu bo bal sie,ze moze cos zrobic dziecku tak teraz zero pociagu,ale mam nadzieje,ze to przejsciowe i nie dlugo minie:)))
 
Ja juz tez mam swoj " pierwszy raz za soba i bylo strasznie na poczatku ale pozniej bylo suuper. Ja stosuje tabletki CERAZZETE boje sie troche bo ponoc jak sie stosuje te tabl mozna zajsc w ciaze,wiec nie wiem
 
Czarodziejko-dziekuje za informacje:)))Dopiero teraz to zauwazylam,ale jestem gapa....
 
Dziewczyny dzisiaj pojawiło mi się pierwszy raz jakieś plamienie...:baffled: nie wiem czy będzie z tego @ ale ostatnie dni źle się czułam i pobolewało mnie dość mocno podbrzusze... myślalam ze to jajnik mnie boli i nawet szykowałam się na wizytę do gina a to być może był zwykły ból przed @... :baffled: Zobaczymy co się z tego wykluje. Karmię Mariczkę wyłącznie piersią miałam więc nadzieję że dłużej @ nie przylezie :wściekła/y: :-( :baffled:
A jak jest u Was:confused:
 
U mnie na szczescie jeszcze nic sie nie pojawilo,wczesnej dostalam krawienia,ale bylo to spodowane tym,ze wzielam cerazette...a narazie cisza i mam nadzieje,ze jak najdluzej;-)
 
Ines - moja kolezanka takze karmi piersią i mówila mi ze miala nie tyle okres co plamienie tak ze 3dni.


Ja niestety mam za sobą juz 2 miesiączki (pierwsza byla mega bolesna) natomiast kolejna juz tak jak przed ciązą (4 dni okres i bezboleśnie)
 
O kurcze!!! Ja to już dostałam w piątym tygodniu połogu :szok:
Na poczatku myslałam, że to jeszcze po porodzie mi wszystko schodzi, ale jak się okazało po konsultacji z polożną i lekarzem to tak nie było. Kurcze a tak krwawiłam przez 3 dni,że szok. Lekarz powiedział, że jeśli będę tak dłużej krwawic to miałam iśc do szpitala na czyszczenie :baffled: Całe szczęście ustąpiło, bo nie wiem jak bym zniosła rozstanie z moim maleństwem :-(


A jeśli chodzi o zabezpieczenie hmm...to zostane przy prezerwtywach, bo raczej nic innego nie wchodzi w gre. :no: Ja tam w sumie po ciąży nie mam wogóle ochoty na sex, a mój mąż wręcz przeciwnie, jak i w czasie ciąży tak i teraz mnie zamęcza. Przez ta moją niechęc non stop sprzeczam sie z mężem, bo on nie potrafi zrozumiec,że nie mam ochoty codziennie się kochac, że jestem zmęczona czy coś mnie boli!!! Mam na niego takie nerwy, że szok :wściekła/y:
A może to zemna jest cos nie tak :baffled:
A jak wygląda u was sytuacja z mężami, są wyrozumiali, czy też tak nalegają non stop?? :-p
 
U nas jest normalnie tzn.ja tez mam ochote no moze nie codziennie chociaz ostatnio byla taka trzydniowka:-),ale jest tak jak przed ciaza.Wczesniej pialam,ze nawet mnie nie ciagnie,ale juz mi przeszlo...Po porodzie byam tak zmeczona i po pologu,ze nawet nie chcialamo o tym myslec...w kazdym badz razie nie ma tragedii:)))
 
reklama
u nas tez jest tak jak przed ciaza czyli normalnie. czasem jestem wieczorem mega zmeczona i nie mam ochoty na nic, a tym bardziej na seks. a czasem jak mnie dopadnie chetka ;-)

ja koncze juz 3 opakowanie CERAZETTE i jestem zadowolona. zreszta pigulki bralam przed ciaza 8 lat i nigdy nie odczuwalam zadnych skutkow ubocznych.
 
Do góry