reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja...

A dlaczego chcesz go wyciagnac? bo juz Ci minal czas czy nie sluzy? ja poki co na wspomnianym wyzej krazku, ktory bardzo sobie chwale,ale przemysliwam temat...
 
reklama
Witam! Dziewczyny biorę tabletki Yasminelle od 3 lat i pierwszy raz zdarzyło mi się wczoraj czyli w poniedziałek, że nie pamiętałam czy wzięłam tabletkę, w blistrze jej nie było, a ja nie pamiętam że ją wzięłam. Wzięłam więc dla pewności kolejną tabletkę z blistra, czyli tą z wtorku. W takim wypadku dziś musiałam wziąć tabletkę z środy. Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam i co mam dalej robić bo pierwszy raz mam taką sytuację. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
Dziewczyny. Piszecie tu o zastrzyku antykoncepcyjnym depo provera.... ja osobiscie czulam sie po nim okropnie przez 4 miesiace cierpialam na okropny bol glowy, zaczelam tyc....... ja nie polecam :-(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, trafiłam na stronę producenta tych komputerków- no cudo jeno pieruńsko drogie. Gdyby działało jak obiecują to wyrzucam wszelkie ringi, tablety, plastry, gumki i co tam jeszcze przez okno i kupuję!!!
Tylko chciałabym pogadać z kimś kto już ma taki komputerek i go stosuje. To bardzo naturalna metoda raczej planowania rodziny niż antykoncepcji. A że ja mam w planach na najbliższy rok starania... to moze taki baby comp to właściwa inwestycja?
Czy ktos to ma? czy ktoś to zna?
proszę odpowiedzcie!
 
Ja wlasnie zastanawiam sie nad zalozeniem tego implantu. Jakie sa wasze opinie na jego temat? Dwie moje kolezanki maja i bardzo sobie chwala....Ja sama jeszcze karmie i mimo ze czytalam ze mozna go stosowac w czasie karmienia to jednak poczekam az skoncze.
 
Czesc wszystkim
chcialabym sie dowiedziec jakie macie opinie na temat IUD???
Moze sa jakies kobitki ktore uzywaja ta forme antykoncepcji ..mozecie mi napisac jak sie czujecie i czy mialyscie jakies specjalne klopoty zwiazane z IUD???
Ja zastanawiam sie nad bezhormonowym IUD....
A moze "krazek"jest lepszy (nuerva ring)...
Dzieki za opinie
 
Ostatnia edycja:
a mam to bezhormonalne IUD i do tej pory sobie chwalilam... teraz wymacalam jakies zgrubienia na momej macicy wiec sama nie wiem
komfort niezazywania tabletek i lekki pms jest wielkim plusem
ja na poczatku mialam plamienia ktore przeszly po kilku miesiacach.... tania metoda - w przeliczeniu na cene tabsow i tego jak dlugo mozna IUD nosic (5 lat) no i bezhormonalna ....
 
A dlaczego chcesz wyciągnąc implant?

ja zalozylam implant w listopadzie 2007(wtedy jezszcze karmiłam i ta metode polecil mi lekarz), bylo calkiem ok bo mialam slabe i co 1,5 miesiaca okresy.
I byloby ok dopoki nie zaczely mi sie plamienia miedzyokresowe, niby nie jakos strasznie uciazliwe ale np 2-3 dni w miesiacu i zaczelo mnie to wkurzac.
po tym jak napisalam tutaj bylam u mojego gina(prywatnie) i okazalo sie ze wyciagaja tutaj implanty(koszt 70zł) takze nie tak zle ale tez plamienia mi sie skonczyly i jak narazie wciaz go mam;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry