reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Gosia gratulacje, to mialas podobnie jak ja....tylko ja męczylam się 17 godzin a potem cięcie-wiem co to znaczy!!! Gratulacje
 
mam chwilę czasu to w skrucie napisze. Wyszłam ze szpitala na własne ządanie. Wyniki Jessici nie były dobre podwyższony sód. Wyszłam ponieważ panował tam smrod bród ubustwo i calkowita olewka wszystkiego. lezalam w wielkiej plamie krwi poniewaz nie mieli pościeli, albo" poplamiłam to niech sobie leze"... Nikt nnie pomagał kazdy mowil ja nie od tego bałam się tego syfu smrodu krwi i potu bo pościel bródna zeby mała nie złapała jakiegos syfa.Mialam CC nie mogłam się ruszac więc mała lezała obok mnie w rożku i na pieluszce. kłopoty z nimi zaczęly się juz po przyjęciu mnie na odział.Pani gin z ironią zapytała mnie, czemu nie rodze w szpitalu gdzie prowadziłam ciąze ja mowię, ze nie planowałam tam rodzić bo moja ciąza przebiegala ok(tam jest patologia ciązy i takie pacjentki sa najpierw przyjmowane).Zaczęła mowic ze pewnie o pieniadze chodzi. Na kazde ,moje pytanie, co mi podają co i jak okazywały zniecierpliwienie i złość jakim prawem pytam! nafaszerowali mnie lekami oksy i innym gownem 11 godz rodziłam poczym porod jak J zaczał wrzeszczec zakonczył się cc poniewaz, odpływałam a pols dziecka spadał.:((.
przezyłam traume. Nie bede składac skarg bo nie znam ich nazwsik i pracuje tam ktos z mojej rodziny nie na oddziale ale od papirków. to to juz dawno bym tak zrobiła.acha bylam wczoraj w instyt matki i dziecka bo wyniki badań okazały sie zle, ale po robieniu tam wyszły ok dziwne bo tego samego dnia robili. w kazdym razie czuje sie koszmarnie jestem cieniem czlowieka. Tak właśnie przedstawia się warszawski szpital brodnowski odradzam najgorszemu wrogowi
 
Ostatnia edycja:
Nika81 w szok jestem co ty tam dziewczyno przeżyłaś, bo słyszałam że jest ok i tak pisałyście na innym wątku...dobrze wiedzieć a ty się trzymaj i dochodz do siebie.
dobrze że z córcią wszystko ok
 
Nika81 - współczuję!!! Dobrze, ze juz jestes w domu, teraz bedzie juz tylko lepiej, glowa do góry. Trzymam za Was kciuki!!
 
reklama
No i dołączam do grona cesarzowych w ktorych tak starsznie nie chciałam byc ;-)
U mnie niestety porod sie tak potoczył ze innego wyjscia jak ciecie nie było. Dochodzenie do siebie "po" rzeczywiscie nie nalezy do przyjemnych ale bylo minelo- teraz w sumie ma pocieche ze z mezem moze cos szybciej zadziałam niz jakbym normalnie rodziła- bo normalnie mnie juz roznosi:-p
Ale chciałam sie Was zapytac o jedna rzecz0 ja dzis jestem 12dni po cieciu i dalej mnie boli przy sikaniu pecherz- takie uczucie jakby cos go uciskalo od srodka i to dosc mocno:baffled: Nie wiem czy to normalne macie tez tak??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry