reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Faktycznie, ja cc nie przeszłam za lekko, ale i tak teraz wolę cc od sn :-D

Dzięki za info o lekach, teraz zastanawiam się tylko czy znowu będę musiała czekać tyle dni na pojawienie się mleczka. Po porodzie jak mały był w inkubatorze ja siedziałam z laktatorem elektrycznym i kilka razy dziennie stymulowałam piersi. Nie leciało NIC... Byłam załamana, a mały na mleku sztucznym. Ale tak się zaparłam, że po powrocie do domu synek nie dostał już ani razu modyfikowanego. Tyle że tym razem mogłoby być łatwiej...
 
reklama
Gratulacje dla świeżo rozpakowanej marcówki!!!! życzę szybkiego powrotu do domku. :-):-):-)
 
moja córa wczoraj jak kładłam się spać tak skopała mi żebra że dziś normalnie czuje się jak bym w nocy oberwała:-D:-D:-D ona chyba ma problemy z pomieszczeniu się w miom brzuchu bo jak wystawi nogi to oddychać nie mogę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
kurcze-czy wasze dzieciaczki sa nadal takie hiperaktywne??? bo moj to szaleje ze szok! wierci sie strasznie, co prawda nie kopie bolesnie ale jak sporbowałam policzyc ile razy sie rusza to po 30 min zrezygnowałam bo wyszło mi ok 40 ruchów!
 
A moje maleństwo jest spokojne, czasami ma tylko napady jakiegoś szału i wtedy brzuch mi skacze, ale ogólnie to jest bardzo spokojny i muszę mocno się wsłuchać w brzusio, zeby czuć smeranie:tak:
 
wiadomosc od madzik
napisala po 6rano
o matko dopiero mam sile na odp..bylo ciezko ale poszlo szybko!nie zdazylam ze znieczuleniem,opisze jak wroce.Synek wazyl 3090,54cm,szczuplutki.pozdrow bb.
urodzila wczoraj o 22/45 pierwszych skurczy niecale 5godzin,ale kosc ogonowa boli okropnie,mialam okropne bole prawie tylko krzyzowe
 
modraklejka ja mam tak samo lekarz mnie zaniepokoił bo powiedział że już w brzuszku maleństwo pokazuje swój charakter dzieci które są aktywne w brzuszku w życiu będą podobne więc się śmieje że moja to jakieś ADHD ( w mamusie ja jako noworodek spałam ze 2godziny w dzień a w nocy wcale) aż się bojepomyśleć i zazdroszcze Miroslava
Czasem mam wrażenie że moje dzieciątko to nie ma fazy snu bo rusza się non stop ( ale może to i dorze bo przez cholastozę mam kontrolować ruchy w moim przypadku to łatwa umarłabym gdyby się mało ruszała bałabym się że coś z nią nie tak)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry