reklama

Atopowe zapalenie skóry

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez nowakk2, 30 Maj 2012.

1. nowakk2

nowakk2 Początkująca w BB

Od wielu lat walczę z AZS, co radzicie na to stosować? I czy to że ja to mam to istnieje szansa że i moje dzieci będą mieć?

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

a masz zdiagnozowane na co uczulenie występuje?
    może zrób badanie na pasożyty, lamblie itp bo one tez mogą dawać objawy azs.

3. reklama
  4. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Ja nigdy tego problemu nie mialam, ale okazało się, że synek po porodzie miał AZS. Na szczęście dzieci z tego czasami wyrastają i tak się u nas stalo. Stosowałm u niego maść cholesterolowa robiona na zamówienie - super produkt za 5 zł!. Jak już zaczynał z tego wychodzic stosowałam do kąpieli dermokosetyki np. LaRoch, Iwostin.

5. klaramara

klaramara Początkująca w BB

Ja choruję na to cholerstwo od lat. raz jest lepiej a raz gorzej. Na swędzenie pomagają mi maści z przepisu lekarza. Do kąpieli też używam soli termalnych różnego rodzaju raz w tygodniu w tym także Zabłockiej soli. Bardzo fajna sprawa z tymi kąpielami, nie dość że łagodzi zmiany na skórze to jeszcze fajnie odpręża.

6. super.gaska

super.gaska Zaciekawiona BB

ja nie mam azs, moja córka miała. ale azs może chyba być dziedziczne. ja podawałam do mleka latopic, to probiotyk przeznaczony dla dzieci z azs i alergią pokarmową, córka była na diecie bezmlecznej. teraz nie ma już śladu po skazie i azs.

7. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Może Was zainteresuje ,że mamy od kilku dni na forum dział ekspercki prowadzony przez dermatolog. Jeżeli macie jakieś wątpliwości i potrzebujecie konsultacji zapraszamy

AZS S.O.S

8. Laura Palmer

Laura Palmer Fanka BB :)

Zabłocka Sól Termalna też dla maluszków będzie dobra?

9. HappyMothers

HappyMothers Zaciekawiona BB

Oczywiście, że będzie dobra. Możesz zrobić kąpiel w mniejszym stężeniu i stopniowo zwiększać ilość soli. Ważne jest to, byś nie spłukiwała maluszka wodą, tylko delikatnie wytarła. Sól będzie dłużej działać.

10. reklama
  11. Laura Palmer

Laura Palmer Fanka BB :)

dla mnie to coś nowego, ale chętnie spróbuję :)

12. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Poleć forum