reklama

Atopowe zapalenie skóry

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez nowakk2, 30 Maj 2012.

1. nowakk2

nowakk2

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Od wielu lat walczę z AZS, co radzicie na to stosować? I czy to że ja to mam to istnieje szansa że i moje dzieci będą mieć?

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a masz zdiagnozowane na co uczulenie występuje?
    może zrób badanie na pasożyty, lamblie itp bo one tez mogą dawać objawy azs.

3. reklama
  4. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nigdy tego problemu nie mialam, ale okazało się, że synek po porodzie miał AZS. Na szczęście dzieci z tego czasami wyrastają i tak się u nas stalo. Stosowałm u niego maść cholesterolowa robiona na zamówienie - super produkt za 5 zł!. Jak już zaczynał z tego wychodzic stosowałam do kąpieli dermokosetyki np. LaRoch, Iwostin.

5. klaramara

klaramara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja choruję na to cholerstwo od lat. raz jest lepiej a raz gorzej. Na swędzenie pomagają mi maści z przepisu lekarza. Do kąpieli też używam soli termalnych różnego rodzaju raz w tygodniu w tym także Zabłockiej soli. Bardzo fajna sprawa z tymi kąpielami, nie dość że łagodzi zmiany na skórze to jeszcze fajnie odpręża.

6. super.gaska

super.gaska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie mam azs, moja córka miała. ale azs może chyba być dziedziczne. ja podawałam do mleka latopic, to probiotyk przeznaczony dla dzieci z azs i alergią pokarmową, córka była na diecie bezmlecznej. teraz nie ma już śladu po skazie i azs.

7. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Może Was zainteresuje ,że mamy od kilku dni na forum dział ekspercki prowadzony przez dermatolog. Jeżeli macie jakieś wątpliwości i potrzebujecie konsultacji zapraszamy

AZS S.O.S

8. Laura Palmer

Laura Palmer Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zabłocka Sól Termalna też dla maluszków będzie dobra?

9. HappyMothers

HappyMothers Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oczywiście, że będzie dobra. Możesz zrobić kąpiel w mniejszym stężeniu i stopniowo zwiększać ilość soli. Ważne jest to, byś nie spłukiwała maluszka wodą, tylko delikatnie wytarła. Sól będzie dłużej działać.

10. reklama
  11. Laura Palmer

Laura Palmer Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dla mnie to coś nowego, ale chętnie spróbuję :)

12. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1

Poleć forum