reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
Cześ dziewczyny! Ja też zdecydowałam się na in vitro, definitywnie. Mam 38 lat, za sobą trochę starań - jakieś 2 lata z przerwami na CP, histero/polipy itp. Wyniki męża wydają się książkowe, moje też w miarę. I nic. 25.05. mam wizytę kwalifikacyjną bo nie chcę już nic próbować poza in vitro. Mam nadzieję na dofinansowanie.
Miło Was czytać. Jakoś tak raźniej. :)
Z badań mam tylko AMH, hormony, morfologie, wątrobowe. Jestem na samym początku drogi.
 
Cześ dziewczyny! Ja też zdecydowałam się na in vitro, definitywnie. Mam 38 lat, za sobą trochę starań - jakieś 2 lata z przerwami na CP, histero/polipy itp. Wyniki męża wydają się książkowe, moje też w miarę. I nic. 25.05. mam wizytę kwalifikacyjną bo nie chcę już nic próbować poza in vitro. Mam nadzieję na dofinansowanie.
Miło Was czytać. Jakoś tak raźniej. :)
Z badań mam tylko AMH, hormony, morfologie, wątrobowe. Jestem na samym początku drogi.
Cześć! Mam podobną historię, poza CP. Trzymam kciuki!
 
Cześ dziewczyny! Ja też zdecydowałam się na in vitro, definitywnie. Mam 38 lat, za sobą trochę starań - jakieś 2 lata z przerwami na CP, histero/polipy itp. Wyniki męża wydają się książkowe, moje też w miarę. I nic. 25.05. mam wizytę kwalifikacyjną bo nie chcę już nic próbować poza in vitro. Mam nadzieję na dofinansowanie.
Miło Was czytać. Jakoś tak raźniej. :)
Z badań mam tylko AMH, hormony, morfologie, wątrobowe. Jestem na samym początku drogi.
Witamy 🙂w grupie raźniej 🙂
Lekarz zleci potrzebne jeszcze badania 🙂przynajmniej u mnie tak jest 🙂
 
Cześ dziewczyny! Ja też zdecydowałam się na in vitro, definitywnie. Mam 38 lat, za sobą trochę starań - jakieś 2 lata z przerwami na CP, histero/polipy itp. Wyniki męża wydają się książkowe, moje też w miarę. I nic. 25.05. mam wizytę kwalifikacyjną bo nie chcę już nic próbować poza in vitro. Mam nadzieję na dofinansowanie.
Miło Was czytać. Jakoś tak raźniej. :)
Z badań mam tylko AMH, hormony, morfologie, wątrobowe. Jestem na samym początku drogi.
heeej ❤️
3mamy kciuki , to na kwalifikacyjnej tobie powie co i jak ;) zapytaj najpierw tez o badania bo jak staracie się o dofinansowanie to nie warto robić wszystkich na własna rękę bo cześć jest refundowana . tez nie wiedziałam a jednak :)
 
reklama
heeej ❤️
3mamy kciuki , to na kwalifikacyjnej tobie powie co i jak ;) zapytaj najpierw tez o badania bo jak staracie się o dofinansowanie to nie warto robić wszystkich na własna rękę bo cześć jest refundowana . tez nie wiedziałam a jednak :)
Nie wiem jak to jest w innych klinikach.. Ale ja płaciłam za wszystkie badania które zlecił mi lekarz 50zl (bo objęte były dofinansowaniem) 🙂
 
Do góry