reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro

Dołączył(a)
10 Maj 2023
Postów
11
Witajcie
Jestem tu nowa. To moje pierwsze konto na jakimkolwiek forum. Mam do Was dużo pytań. Jestem właśnie 7 dzień po 4 transferze invitro. Mieliśmy 9 zarodków. Zostały nam jeszcze 3 , najsłabsze. Wczoraj 6 dnia robiłam badania to wynik progesteronu wynosił 33, zaś beta była mniejsza niż 2,3. Więc zapewne kolejny transfer nieudany. Niechce się poddawać. Nigdy się nie poddajemy z mężem, lecz różne myśli przychodzą do głowy .....😭🤦🏻🤷🏻 Powiedzcie:
1. Za, którym razem udał Wam się transfer?
2. Co sprawiło, że walczyliście do końca?
3. W jakim wieku udało Wam się invitro?
4. Czego się bałyście?
5. Co Was moblilizowało? Co dawało kopniaka do dalszych prób?
Opowiedzcie o sobie i swojej przygodzie. Może kogoś zmotywuje my. Może ktoś przeczyta Wasze historię i doda im to sił. Pozdrawiam
P.s. Mam nadzieję, że rozumiecie mnie i moją sytuację.
 
reklama
Zapraszam na wątek "kto po in vitro". Sporo tam dziewczyn i sporo różnych historii.
 
Udało się w wieku 31 lat.. Zarodków trzy,nie badaliśmy ich. Za pierwszym transferem podany jeden zarodek,beta nie drgnęła. Za drugim odrazu w kolejnym cyklu podane dwa ostatnie,przyjęły się oba lecz jeden z bliźniąt opuścił nas w 8 tygodniu,córka została z Nami i na córce koniec starań i więcej dzieci 🙃
 
Cześć! Generalnie więcej dzieje się w grupach dedykowanych tematowi, ale oto moja historia:
1. Za, którym razem udał Wam się transfer? - i za pierwszym, i za drugim, ale za pierwszym razem poroniłam
2. Co sprawiło, że walczyliście do końca? - chęć posiadania dziecka... fakt, że jeszcze mamy zarodki...
3. W jakim wieku udało Wam się invitro? - podeszłam dopiero w wieku 39 lat
4. Czego się bałyście? - że nie zdążę przed 43 r.ż.
5. Co Was moblilizowało? Co dawało kopniaka do dalszych prób? - chyba fakt, że generalnie jesteśmy zdrowi, więc trzeba dać sobie szansę...
 
Do góry