reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne Slask

Dziekuje dziewczyny za wszelkie rady i podpowiedzi. ⚘ jutro zadzwonie do Gyncentrum i umowie sie do dr Rozmus. :)
 
reklama
Ja byłam w Żorach w Sonomedico. Siedziałam w gabinecie dobrą godzinę. Wszystko sprawdzał, dokładnie mierzył. W porównaniu z badaniami przy pierwszej ciąży to bajka :-)
 
Dobrze Majorciu, odezwe sie zaraz po badaniach z relacja. I nie dziekuje, zeby nie zapeszac. Mnie to kazde badanie w ciazy stresuje a juz nie wspomne o prenatalnych, ale przezylam 2, to i trzecie przezyje ⚘
 
Dzięki Majorcia. To się akurat przyda :) pierwsze CC wspominam średnio, liczę że tym razem będzie lepiej :)
 
reklama
Hej. Mam pytanie do przyszlych i obecnych mam. Gdzie wykonac 3 badania prenatalne i u jakiego lekarza, zeby byly zrobione porzadnie i dokladnie? Jestem ze Slaska wiec te okolice mnie interesuja. Chcialabym, zeby zrobil to dobry lekarz, ktoremu badanie nie zajmie 5 minut, tylko dokladnie sprawdzi malenstwo. Bede wdzieczna za namiary.
Już chyba pisałam komuś na tym forum, że z mojego doświadczenia i doświadczenia mojej przyjaciółki wynika, że najlepszą lekarką do badań prenatalnych jest doktor Warcholińska (przyjmuje m.in. na Żelaznej w Katowicach). Przede wszystkim u niej badanie trwa długo, jest mega dokładne, szczegółowo omawiane, a dodatkowo robione na bardzo nowoczesnym sprzęcie, więc ma się pewność co do wyników. Polecam
 
Do góry