reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne Slask

Wogole masz jakieś podstawy żeby się aż tak obawiać? I myslec że ktoś zbada dzidzie źle?
Twój dzidziuś jest na pewno zdrowy , wszystko w normie to się niczego nie doszukują , nic tylko się cieszyć :)
 
reklama
Wogole masz jakieś podstawy żeby się aż tak obawiać? I myslec że ktoś zbada dzidzie źle?
Twój dzidziuś jest na pewno zdrowy , wszystko w normie to się niczego nie doszukują , nic tylko się cieszyć :)
Kochana, dzieki Bogu nie mam podstaw, bo na obu badaniach prenatalnych wszystko wyszlo dobrze :) ale idac na badania ostatnie chce miec pewnosc, ze dobrze wybralam lekarza. Wybaczcie, ze tak Was mecze :)
 
Majorcia gdybym na drugie badanir nie wyladowala w szpitalu i robilaby mi je dr Rozmus to trzeciego tez bym najpewniej nie robila. Pierwszej corce tez robilam tylko dwa. Nie orientujesz sie zapewne gdzie jest lepszy sprzet w Gyncentrum czy w Genomie?
 
Tego Ci nie powiem choć moja siostra robiła w Katowicach i w Rudzie i że wszędzie ok a ja myślę że też ważne są umiejętności lekarza
Jedyne co to badania z krwi przy synu wyszły nieciekawie i miałam mieć robioną amniopunkcje najadłam się strachu choć dr Rozmus niczego nie dostrzegła to bardzo się bałam i uważam że tych badań nie powinno się robić bo to niepotrzebny stres a i na amniopunkcje się nie zdecydowalam bo w usg dr niczego nie dostrzegła Dzisiaj mam zdrowego i bystrego czterolatka
 
reklama
Juz podjelam decyzje, zeby pojsc do dr Rozmus. Teraz, typowo dla mnie, mam problem czy lepszy sprzet jest w Rudzie czy w Katowicach. I juz nawet nie chodzi o sam fakt, bo pewnie umiejetnosci dr Rozmus sa tak duze, ze na kazdym sprzecie prawidlowo zdiagnozuje. Ale chce nagrac plyte na pamiatke :) chyba zdecyduje sie na Gyncentrum, bo juz tam bylam :)
 
Do góry