reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

reklama
Paulina, Gabi, Natalia, kciuki zaciśnięte!

Jutro tylko same dobre wieści na tym forum się pojawią, ja Wam to mówię!
To dzień narodzin mojej córeczki, więc musi być pięknie ;-)
 
Ja juz po :) wyniki ponoć mam bardzo dobre . Serce bije 150-160. Nie określiła płci ponieważ powiedziała ze większość wyglada na tym etapie jak chłopcy i to bzdura na tym etapie ocenić . Ryzyko mam 1:17686:) teraz mogę jechać na urlop:) mam nadzieje ze wam tez tak dobrze wyjdzie
 
Natalia gratuluje! ;)
Ja bym bzdura dobrego sprzętu i doświadczenia lekarzy nie nazwała, ale jeśli ten lekarz ma racje z tym ze wielssosc wyglada na chłopców to tym bardziej nastawiam sie na prawidłowa diagnozę i córeczkę :-D
pkowalska dla Ciebie za to jak widać jest duża nadzieja ze jednak córeczkę wzięli za chłopca :p

trzymam kciuki za G.abi i Paulinę w dalszym ciagu &&&&
 
reklama
Tzn wiesz co kraj to obyczaj.. Takie zdanie maja w Szwecji chociaż rzeczywiście znajomi tak mieli . Koleżanka ma termin na 16 marca i na początku zadzwoniła ze chłopak . A po ok mies zadzwonili ze jednak dziura w dziurze :)
 
Do góry