reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie macicy

reklama
To raczej indywidualna sprawa bo każda z nas ma inaczej i żeby wyczuć zmianę trzeba obserwować się już wczesniej w różnych porach cyklu ja ze swego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że po zapłodnieniu 4 dni przed @ miałam szyjke bardzo wysoko nie mogłam jej dosiegnać i tak jakby wciagnietą do środka [emoji28] mało precyzyjny opis ale jakoś inaczej nie umiem tego opisać [emoji6] ja wyczułam różnicę bo sprawdzałam ją od kilku cykli i była inaczej, w tym samym dniu test bladzioch [emoji16] pozytywny z popołudniowego siuśka [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
U mnie od wczoraj położenie wysoko dość elastyczna ( można wyginac w każdą stronę;) ) i kremowy śluz ale tylko w środku, nie wypływa na wkładkę ale czuć wilgotność. Dziś wpłynęło kremowe z przeźroczystym... I nie wiem co myśleć bo okres za 4 dni powinien być.
 
Ja bym na Twoim miejscu wyluzowała. Na pewno to trudne jak ktoś bardzo chce, ale to niepotrzebne nakręcanie sie. Jak dostaniesz okresu to bedziesz jeszcze bardziej zdołowana, aczkolwiek trzymam kciuki, zeby nie przyszedł :).
 
Do góry