reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#badanie nasienia, co potem ?

mydreammyfuturebaby

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Maj 2020
Postów
17
Cześć dziewczyny, jak wyglądała u Was sytuacja po badaniu nasienia partnera? Jeśli po badaniu wyszło, ze jest wszystko wporzadku z nasieniem mężczyzny, zaczęli dalszą diagnostykę u Was? Jak to dalej wygląda? Proszę o odpowiedzi, gdyż bardzo mnie to nurtuje 🙂
 
reklama
Cześć,u mnie z byłym mężem było tak, że mi robili podstawowe badania np hormony itp. Monitoring jajeczkowania miałam, kierowali już na badanie drożności jajowodow, ale wtedy okazało się, że mąż jest bezplodny.
Teraz narzeczony sam zrobił sobie badania, żeby mnie nie męczyć. Wynik bardzo dobry, więc zaczęli badania u mnie. Też dostałam skierowanie na drożność, ale nie doszłam bo okazało się, że jestem w ciąży( niestety w 11tc poronienie).
 
Przykro mi. :( a długo się staracie ?
Łącznie od 3 lat działamy, w tym dwa poronienia. Pierwsze w grudniu 2017, A drugie luty 2019. Były też spore przerwy po poronieniu. Oboje się baliśmy co może się stać znów. Teraz tak naprawdę 2 cykl starań, ale takich już poważnych 😊
Miałaś już robione jakieś badania?
 
Do góry