reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BADANIE USG W CIĄŻY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czasem się zastanawiam co ludzie mają w głowach zadając pytania tego typu pisząc je na dodatek w ten sposób 🤦

Bo to najprawdopodobniej prowokacja.
To się tutaj regularnie zdarza. Czasem problem jest wyssany z palca a czasem nie. Czasami post jest napisany językiem dziecka a czasem nie wiadomo. Ten tutaj próbuje uchodzić za dziecko.
Ktora dorosła kobieta w dorosłym towarzystwie mowi „brzuszek” i nazywa siebie sysia pysia?
 
reklama
Czasem się zastanawiam co ludzie mają w głowach zadając pytania tego typu pisząc je na dodatek w ten sposób [emoji1751]
Dajcie spokój dziewczyny, wątpię by ten post był na serio. No od kiedy go przeczytałam nie mogę się pozbyć wrażenia że już tu jakiś czas temu było coś takiego... Komuś się chyba nudzi [emoji848]
 
Ach no racja...
Wybacz, zgapilam się.
Moze powinnysmy zacząć nowy trend? Zamiast zdjęć usg z dziećmi zacznijmy wstawiac zdjęcia żelowych brzuszków.
 
Bo to najprawdopodobniej prowokacja.
To się tutaj regularnie zdarza. Czasem problem jest wyssany z palca a czasem nie. Czasami post jest napisany językiem dziecka a czasem nie wiadomo. Ten tutaj próbuje uchodzić za dziecko.
Ktora dorosła kobieta w dorosłym towarzystwie mowi „brzuszek” i nazywa siebie sysia pysia?
Może i to prowokacja. Z resztą też bym tak obstawiała. Ale przyznam szczerze, że wcale by mnie nie zdziwiło, że to jednak na serio. I ten żel i ten "brzuszek" 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Dziewczyny, zamykam wątek. Takie pytanie pojawia się regularnie na forum. Założycielko, jeśli niepokoi Cię procedura USG wyjaśnij ową z lekarzem wykonującym badanie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry