reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BADANIE USG W CIĄŻY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tez się zastanawiam jak to możliwe, bo podczas badania leżę i ledwo oddycham z wrażenia 🤩 nigdy nie pomyślałam o ilością żelu jaka zużył lekarz na moim brzuchu 🤣

Wazniejsze by było dla mnie co jest w brzuchu a nie co i ile na brzuchu no ale może to tylko ja tak mam..? W końcu ten żel to żadna przyjemność jak jest zimny...
 
reklama
Uwielbiam was dziewczyny ❤️ i wasze poczucie humoru

Mnie to zastanawia, jak ona te zdjęcia zrobiła. Byłam dwa razy w ciąży i nigdy nawet nie wyjęłam telefonu u ginekologa w gabinecie, a co dopiero w czasie badania 🤦🏻‍♀️ u to jeszcze z jakiego powodu. Żeby zrobić fotę ilości żelu użytego do USG. Cóż niektórzy to mają problemy 🤷
 
Serio, nie chce mi się wierzyć, ze to nie jest jakaś prowokacja 😳
Po pytaniach z serii: „czy mogę być w ciąży, jeśli nie uprawiałam seksu, a mój chłopak miał na sobie spodnie i czapkę” przychodzą rozterki na temat ilości żelu użytego podczas badania...
Jestem pod wrażeniem.
 
Uwielbiam was dziewczyny ❤️ i wasze poczucie humoru

Mnie to zastanawia, jak ona te zdjęcia zrobiła. Byłam dwa razy w ciąży i nigdy nawet nie wyjęłam telefonu u ginekologa w gabinecie, a co dopiero w czasie badania 🤦🏻‍♀️ u to jeszcze z jakiego powodu. Żeby zrobić fotę ilości żelu użytego do USG. Cóż niektórzy to mają problemy 🤷
Jak widać są rzeczy ważne i ważniejsze. W tym przypadku ważniejsze było robienie zdjęć brzucha w żelu niż patrzenie w ekran gdzie było widać obraz z USG 🤷
 
Czasem się zastanawiam co ludzie mają w głowach zadając pytania tego typu pisząc je na dodatek w ten sposób 🤦
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry