reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie

reklama
Nie martw się wysokością bety. Ja w pierwszej ciąży miałam pierwszą betę po pozytywnym teście 24 albo 22 a teraz miałam 17,02 :)
 
Ale jeszcze dzisiaj byłam u ginekologa i powiedział że za wcześnie żeby coś stwierdzić mówi że szyjka macicy miękka :( a nie powinna być twarda?
Nie znam się akurat na tej kwestii. Wiesz lekarze czasami coś powiedzą co później tkwi nam w glowie a tak na prawdę niepotrzebnie. Powinnaś uzbroić się w cierpliwość i nie świrować. Ja wiem że czekanie na kolejną wizytę dłuży się w nieskończoność ale niestety gdybaniem to nic nie wskórasz a jedynie dokładasz sobie stresu.
 
Nie znam się akurat na tej kwestii. Wiesz lekarze czasami coś powiedzą co później tkwi nam w glowie a tak na prawdę niepotrzebnie. Powinnaś uzbroić się w cierpliwość i nie świrować. Ja wiem że czekanie na kolejną wizytę dłuży się w nieskończoność ale niestety gdybaniem to nic nie wskórasz a jedynie dokładasz sobie stresu.
Tak dokładnie , muszę poczekać :)
 
Przede wszystkim przestań analizować i roztrząsać, bo tylko się denerwujesz i po co?
Przed Tobą 9 miesięcy, jak będziesz tak fiksować, to zwariujesz, a nerwy nie są dobre ani dla Ciebie, ani tym bardziej dla dzidziusia.
Musisz cierpliwie czekać, bo na tym etapie lekarz niewiele może, na USG nic nie widać, więc czekaj, czekaj i nie panikuj.
 
Przyrost jest w normie. Wartości są malutkie, bo to dopiero początek, w końcu pierwszą betę robiłaś chyba nawet przed terminem spodziewanej miesiączki. Ja startowałam z dużo wyższej, ale ja robiłam tydzień po spodziewanej miesiączce.
A co do lekarza i USG, przy tak małych wartościach na USG lekarz nie ma szans nic dojrzeć. Dopiero przy becie koło 1000 może zobaczyć pęcherzyk. Tak więc musisz się uzbroić w cierpliwość i czekać.
 
reklama
Przyrost jest w normie. Wartości są malutkie, bo to dopiero początek, w końcu pierwszą betę robiłaś chyba nawet przed terminem spodziewanej miesiączki. Ja startowałam z dużo wyższej, ale ja robiłam tydzień po spodziewanej miesiączce.
A co do lekarza i USG, przy tak małych wartościach na USG lekarz nie ma szans nic dojrzeć. Dopiero przy becie koło 1000 może zobaczyć pęcherzyk. Tak więc musisz się uzbroić w cierpliwość i czekać.
Tak przed terminem miesiączki , muszę byc spokojna i czekać
 
Do góry