reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bądżmy zgrabne - ćwiczmy!

AniaSzwarc pisze:
a ja dzis zainwestowałam w siebie (całe 3 zł) i kupiłam baterię do abdzimika, którego nie mogę znaleź :( :p

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
e_mama pisze:
AniaSzwarc pisze:
a ja dzis zainwestowałam w siebie (całe 3 zł) i kupiłam baterię do abdzimika, którego nie mogę znaleź :( :p

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
heh dobre sobie :)

a ja obrastam w tłuszcz :p

cholera tyle że zaczęłam się intensywnie smarować moim ukochanym żelem z zielonej herbacinki rano i wieczorkiem jakimś ujędrniającym lub nawilżającym z avonu i tyle by bło a za ćwiczenia nie mogę się zabrać

jeszcze pies zaczął o nas dbać >:D wczo raj nas podkurzyła, bo zrobiłam wafle z mleka w proszku i tylko na moment wyszłam z kuchni i nie zamknęłam drzwi i ta franca na narożnik wskoczyła (duże bydle ) i wpieprzyła całe dwa duże wafle !!! no małpa jedna no ! jedyne co to rodzicom siostra ukroiła 3 kawałki a resztę pochłonęła ! byłam wściekła że nie zamknęłam tych drzwi ..........jeszcze ze stołu nigdy nic nie ściagnęła (choć kradła z kuchni jedzenie ale nei ze stołu a tymbardziej nie z tej strony trudno dostępnej )
mówiłam jej wczoraj że nam to na zdrowie wyjdzie jej raczej nie i bałam się żeby nie pożygała w nocy przedpokoju ::)

mama stwierdziła że cieczkę ma to jej się słodkiego chciało ::)



muszę zacząć ćwiczyć !
 
ja od dzis zaczynam kurację odchudzającą.....................CEL-8kg

zobaczymy,czy mi się uda..............mam na to miesiąc ;)
 
Ja na samą myśl o odchudzaniu jest głodna :-[ ::) ;D
... a jaki pyszny boczek dziś kupiłam....właśnie go jem, ::) ::) ::) :-[
wy się odchudzajcie, ja o tym poczytam ;D ;D
 
DASARIA pisze:
Ja na samą myśl o odchudzaniu jest głodna :-[ ::) ;D
... a jaki pyszny boczek dziś kupiłam....właśnie go jem, ::) ::) ::) :-[
wy się odchudzajcie, ja o tym poczytam ;D ;D

heheh asia dobre!!!!


ja postanowilam...........od 1 czyli od dzisiaj walka o wakacyjna sylwetke!!!!!
zobaczymy co mi z tego wyjdzie???
 
DASARIA pisze:
Nasze nowe motto:
JESTEŚMY ZGRABNE - NIE CWICZMY!! ;D
:laugh: :laugh: :laugh:

haha ja jestem za :laugh:
a tak poważńie to już nie ćwicze wcale- nie chce mi sie i nie mam dla kogo a dla siebie........ wystarczy mi to,że mieszcze sie we wszystkie stare łąszki a niektóre mi nawet zwisają :)
 
reklama
Do góry