reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska ?

Dołączył(a)
12 Sierpień 2018
Postów
4
Czy wy widzicie tutaj jakąś druga kreskę ?? Przyglądamy się z chłopakiem i tak jak by była tam bardzo bardzo blada kreska ale nie jesteśmy pewni..jestem w 20 dniu cyklu i nie wiem co robić dalej.
20180812_112211.jpg
 

Załączniki

  • 20180812_112211.jpg
    20180812_112211.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 6 599
reklama
Mocz i posiew sama zrobiłam, tyle że sam mocz na wizycie miałam i wyszło białko w moczu 0.85 a mierny stężenie u nas od 0,5 do 3,5. Duży od 3.5. Powiedział że to zakażenie drog moczych. Temperaturę miałam 37,8, czestomocz, tak mi było niedobrze że masakra. To mi powiedział że niektóre jego pacjentki wmawiaja sb tak ciążę że czują ruchy dziecka a nie są w ciąży. Nic zrobie jutro betę, co będzie to będzie. Nie dziękuję, bo bardzo bym chciała, ale to chyba normalne :)
 
reklama
Mocz i posiew sama zrobiłam, tyle że sam mocz na wizycie miałam i wyszło białko w moczu 0.85 a mierny stężenie u nas od 0,5 do 3,5. Duży od 3.5. Powiedział że to zakażenie drog moczych. Temperaturę miałam 37,8, czestomocz, tak mi było niedobrze że masakra. To mi powiedział że niektóre jego pacjentki wmawiaja sb tak ciążę że czują ruchy dziecka a nie są w ciąży. Nic zrobie jutro betę, co będzie to będzie. Nie dziękuję, bo bardzo bym chciała, ale to chyba normalne :)
To jeśli nie było leukocytów i bakterii w osadzie, to nie jestem przekonana czy to infekcja. Lekarz po prostu zerknął na bete, a nie zakodował dnia cyklu itd. I to prawda, że sobie wmawiamy różne rzeczy :D
No nic, teraz poczekaj na bete. Antybiotyk już kończysz? Jeśli wyjdzie powyżej 5 skonsultuj od razu z lekarzem leki. I daj znać :)
 
Mamusie, i te przyszłe też :). Dziś byłam u lekarza z wynikami badań i jestem załamana. Lekarz stwierdził brak pęcherzyka w macicy, moim zdaniem za wcześnie bo 2 tygodnie temu wynik bety miałam 0. A teraz beta rośnie, w poniedziałek ten miałam 69,870 a dziś już 223,900. Mam powtórzyć usg dopochwowe w szpitalu we wtorek. Jestem załamana bo nastraszyl mnie bardzo. Tyle czy nie jest za wcześnie na usg dopochwowe? Czytałam że robi się je po becie 1500. Przeplakalam strasznie ten dzień ale mąż mnie pobierał i przeszukałem cały internet i mówi że to za wcześnie ...
 
reklama
Mamusie, i te przyszłe też :). Dziś byłam u lekarza z wynikami badań i jestem załamana. Lekarz stwierdził brak pęcherzyka w macicy, moim zdaniem za wcześnie bo 2 tygodnie temu wynik bety miałam 0. A teraz beta rośnie, w poniedziałek ten miałam 69,870 a dziś już 223,900. Mam powtórzyć usg dopochwowe w szpitalu we wtorek. Jestem załamana bo nastraszyl mnie bardzo. Tyle czy nie jest za wcześnie na usg dopochwowe? Czytałam że robi się je po becie 1500. Przeplakalam strasznie ten dzień ale mąż mnie pobierał i przeszukałem cały internet i mówi że to za wcześnie ...
Masz rację, za wcześnie. Owu mogła być później, a przy takiej becie nie ma mowy żeby było coś widać na USG. Głowa do góry i nie martw się. Beta ładnie rośnie. We wtorek też może być jeszcze za wcześnie, a może już będzie widać. Czasu trzeba :)
 
Do góry