reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo proszę o pomoc dla Emilki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
nie znam się na tym,w opiece też nic nie mówiła,tylko się wkurzyła na nich że nie zaznaczyli tego magicznego pónktu
 
A nie pamiętam a to jest punkt że dziecko wymaga opieki osoby drugiej tak?
 
Emilcia ma zaznaczone że wymaga osoby drugiej.Tam jest napisane w tamtym magicznym 7 pónkcie że dziecko nie jest zdlne do samodzielnej egzystencji
 
no własnie i to Wam niewystarczy do świadczenia pielęgnacyjnego? jak wypiszesz wnioski? kurcze może sie cos pozmieniało
 
wiem że aby dostac te świadczenie 500zł tzreba mieć zaznaczony pónkt 7 i 8,my mamy zaznaczony 8
 
no my tez mamy 8 ale ja sie nieubiegałam o te pieniążki bo mam urlop wychowawczy i mi sie nienależy:wściekła/y:
 
Mazia, co jest Wam w tym momencie najbardziej potrzebne? Jaki rozmiar ubranek nosi Emilka?
 
Najbardziej teraz rzeczy dla Emilci,ubranka w rozm.92-98-104,buciki.rozm.23,pampersy,zabawki edukacyjne,książeczki z obrazkami,kredki,kosmetyki,no i żywność
 
reklama
Najbardziej teraz rzeczy dla Emilci,ubranka w rozm.92-98-104,buciki.rozm.23,pampersy,zabawki edukacyjne,książeczki z obrazkami,kredki,kosmetyki,no i żywność

Emilcia może używać obojętnie jakich kosmetyków czy jakieś konkretne? Nie jest na nic uczulona?

Jaki rozmiar pampersów jest potrzebny?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry