reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BAZAR RÓŻNOŚCI czyli sprzedam oddam zamienię :)

O znalazłam jakies fotki tych torebek:-) Szału nie ma, wybrałam 4 szt tylko bo później odświeżę fotki i powrzucam. W sumie żadne firmówki-chyba;-) Napewno beżowa to Marconi:-)
b1.jpgP3080013.jpgP3080017.jpgP3080024.jpg
 

Załączniki

  • b1.jpg
    b1.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 113
  • P3080013.jpg
    P3080013.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 119
  • P3080017.jpg
    P3080017.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 112
  • P3080024.jpg
    P3080024.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Ja mam na sprzedaż wóżek ecoline 2010r. Kolor niebiesko zielony.
(zestaw 3in1).

Poza tym :

1. Łóżeczko białe sosnowe
2. Quinny Buzz 3 (greystone) 3in 1 z fotelikiem maxi cosi
3. Przewijak na łóżeczko z kubusiem puchatkiem (stan idealny)
4. No i gigantyczne paki ciuchów dla chłopca, jeśli się okaże że mam dziewuszke :-p
a łóżeczko z szufladą? bo ja z szufladą szukam :D

i proszę o ceny wózków :D bo rozumiem, że masz dwa, tak? :>
 
Straciatella a jak te małe kóleczka robie radzą w zimie np na nie do końca odśnieżonym chodniku ??

Ja poprzednio mialam tako warriora i byłam zadowolona z dużych pompowanych kół obrotowych z możliwością blokady- ządne śniegi nie były nam straszne :) Z kolei spacerówka mi nie pasowała
 
fajnie, że temat się spodobał :-)

może konkretne ogłoszenia dajmy pogrubione i w kolorze - wtedy nie zginą w natłoku dyskusji...

Sprzedam:
łóżeczko BUKOWE (drewno lepsze od sosnowego), boki pełne, z szufladą krytą (czyli po wysunięciu szuflady ma ona jeszcze dodatkową osłonę z góry chroniącą przed zakurzeniem się jej zawartości). NOWE. kolor bukowy naturalny.

na zdjęciu niżej to samo ale białe (taką koncepcję pokoju dla synka wybraliśmy kiedyś).
1.JPG
idealnie komponuje się z meblami IKEA, na zdjęciu właśnie meble z IKEA (firma ta robiła też meble m.in. dla IKEA czy Kler więc o jakość dbają)
poniżej link do strony producenta z łóżeczkiem, które mam na sprzedaż. nigdy nie rozkładane, w oryginalnych kartonach.
Łóżeczko "Michaś II" 120x60 z szufladą- bukowe - Wisad - Meble z drewna litego
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    29,6 KB · Wyświetleń: 126
Ostatnia edycja:
kurczę, niby nie tak daleko bo jakieś 100km... muszę z M pogadać czy byśmy brali i jechali, czy na wysyłkę się decydowali, czy tutaj czegoś szukamy. :p
bo kurier to ile by wyszedł? z poczty polskiej chyba 70zł z tego co pamiętam :confused:

edit: M też chce białe łóżeczko :p więc nie będziemy się decydować. sorki za zawracanie tyłka :p
 
no nam właśnie białe bardziej pasowało :-)

a tak na przyszłość to kurierzy teraz kosztują ok 17zł - więc taniocha... wysłyałam ostatnio kilka razy dość gabarytowe paczki i tylko tyle zapłaciłam (tylko teraz nie pamiętam czy był to DHL czy DPD)
 
reklama
Do góry