reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BAZAR RÓŻNOŚCI czyli sprzedam oddam zamienię :)

Szuszunia to jak cos to ja sie pisze na nie razem z kurierem. Tylko to bym chciala troche pozniej bo teraz nie miala bym gdzie wstawic:) Ale bardzo chetnie;-)
łóżeczko aktualnie "magazynuje się" u babci w domu także nie zawadza tam.. jak jej zacznie przeszkadzać to się odezwę że muszę już go się pozbyć ;)
to są dwie płaskie paczki (łóżeczko + szuflada)
 
reklama
dobsz straciatella. ależ Ty jesteś farciara, że pracujesz do 14:) mi bardzo rzadko udawało się wyjść przed 18. może ze dwa razy. :))
 
Straciatella nie spałam dziś przez Ciebie !! :-D

Po nocach śnił mi się Twój wózek;-)

Wczoraj pokazywałam mężowi, podobał mu się ,spytał się gdzie mieszkasz, jak się okazało , że tak blisko to powiedział że zawsze możemy w dalszym terminie poogladać ;) bo m to musi sobie pojeździć, przymierzyć sie itd...

A Ty chcesz go już i teraz sprzedac?
 
reklama
Do góry