reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Tak właśnie myślałam, że ty masz w penie a nie w ampułko - strzykawce. Bo z tej strzykawki to ciężko byłoby dawkować.
 
reklama
Azylku a jak ty się w ogóle czujesz po tych zastrzykach ? czujesz jakaś różnice ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Czuje bez zmian, tzn odczuwam bardziej jajniki jak na @, ale biore dupka tez, wiec nie wiem czyja to zasluga. Dzis mam 26dc i na razie tfu tfu bez plamien.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Czuje bez zmian, tzn odczuwam bardziej jajniki jak na @, ale biore dupka tez, wiec nie wiem czyja to zasluga. Dzis mam 26dc i na razie tfu tfu bez plamien.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
to co jakieś testowanie będzie :) ? a kiedy do gina?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Tyle ze testy wychodzą po tych zastrzykach fałszywie pozytywne :) a do lekarza mam isc do 3dc, musze poczekać az przyjdzie @ i wtedy sie zapisze, bo cholera wie czy cos mi sie nie poprzesuwa :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
azylek: ponoć około 10 dni, według ulotki, można mieć fałszywie dodatnią betę. Tylko u ciebie też trochę inaczej, bo to nie jednorazowa dawka. Zawsze można przyrost zbadać i wtedy mniej więcej coś wnioskować :D A jak @ nie przyjdzie to wiadomo :D
 
Ale ten cykl z endo 6mm i nadziejny nie jest :/ zobaczymy jak w kolejnym po tych gonadotropinach bedzie :) moze tez wyhoduje 2 jajka [emoji3]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Azylek a żeby cholera nie przyszła :) a te zastrzyki to do kiedy bo przegapiłam ? do @ ? czy ileś dni od owu ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
6 zastrzyków po owu lub do @, jutro wypada mi 7. A planowo w pt @ wiec chyba na 7 staniemy :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Cześć Mamuśki !
Od kiedy dowiedziałam sie, ze jestem w ciazy biorę Duphaston 2x1, czyli od połowy 5 tygodnia.Na początku 8 tygodnia po badaniu usg okazało sie, że wystapiło odwarstwienie kosmówki 0,44cm na 1,85cm. Dziecko wtedy miało 1,17cm. Nie miałam żadnych plamien. Lekarz zalecił leżenie przez 2 tyg i w dalszym ciągu branie duphastonu i oczywiście kwasu foliowego, magne B6. Jutro mija dwa tygodnie mojego leżakowania. Wczoraj wieczorem podczas oddawania moczu zauważyłam krew. Odrazu zadzwoniłam do lekarza i kazał mi zwiekszyć dawkę duphastonu 2x2. Przez noc wygladalo to jak plamienie. Niestety występuje w dalszym ciagu. Mam tez problemy z zaparciami i wczoraj jak położyłam sie na boku to bolał mnie brzuch wlasnie po bokach tak jakby cos mnie ugniatalo. Jutro mam wizytę tak czy inaczej, planowana juz od 2 tygodni. Jest czym sie martwić ? Nigdy wcześniej nie miałam żadnych plamien . Wyczytałam tez ze w pierwszym trymestrze możliwe jest plamienie w okresie występowania miesiączek. Obecnie dzis zaczął sie 10 tydzien . Dziewczyny miałyście taki przypadek ?
 
Do góry