reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

Dołączam do szczesliwych przyszłych tatusiów.Mamy termin na 9 sierpnia:-)
Witam Sierpniowy tatusiu:)))
Na wstepie :Wielkie gratulacje !!!!:tak: I witam kolejnego faceta na forum.:cool2: Nareszcie ktos sie odezwal, juz zaczynalem myslec ze my mezczyzni jestesmy na wymarciu i bedzie tak jak w seksmisji :dry:
A wiadomo jakiej plci bedzie dzidzia?? :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Prawdopodobnie chłopak:tak: A jak wasze starania o dzidzie?:-)

Super, obydwoje ja i moja zona chcielibysmy chlopaka.;-)
Staramy sie od chyba lipca zeszlego roku i na razie nic z tego nie wychodzi:-(
Nawet zaczynam sie zastanawiac czy na jakies badania nie pojde.:eek:
Ale poki co to sie nie poddajemy, bedzie czas i pojawi sie dzidzia :-)

Patrzylem na twoj suwaczek i widze ze masz dluzszy staz malzenski odemnie o 2 dni :-D hihihi
 
My mieliśmy zacząć starania troszke później ale dzidzia zrobiła nam niespodzianke i jest:-) Pierwszy termin był na 12.08-idealny prezent na rocznice,no ale po weryfikacji mamy 9 sierpien.
Mam nadzieje ze wasze starania nie pójdą na marne i wkrótce doczekacie sie malucha:tak: trzymam kciuki.
Ja od poczatku chciałem chłopca ale moja piekna-dziewczynke-zobaczymy co bedzie.Na razie to usg takie niepewne bo bobo strasznie ruchliwe i ciągle rece między nogi wkłada:-D
Staż faktycznie mamy zbliżony-w poniedziałek ślub braliście?
 
Staż faktycznie mamy zbliżony-w poniedziałek ślub braliście?

Tak, jezeli pamietam slub bralismy w poniedzialek, aby bylo nietypowo :cool2:

Powiem ci ze moja zonka juz troche siedzi na bb na watku gl staraczki czy cos takiego i czasem to poprostu ja od kompa nie moge odciagnac, to forum jest jak narkotyk. Nie wiem jak u ciebie, ale moja Pandorka to poprostu znika na nim:-D
No ale coz, kazdy ma prawo do jakiejs rozrywki :-)
 
Nie mogliśmy sie do końca zdecydować czy Adaś czy Kubuś a trzeba już do niego po imieniu mówic:-) to bedzie Adaś-po teściu:-D A jaki dumny chodzi:tak: Dziadkowie są niesamowici.
 
reklama
Do góry