reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

reklama
To wspaniale, że tyle mężyczyzn tak się troszczy o swoje żony/narzeczone i z niecierpliwością oczuekje maluchów, co można wywnioskować z Waszych postów. Wszystkim przyszłym tatusiom serdecznie gratuluję :).
 
Hehe witam dołączam się do grona do przyszłych Tatusiów :-) .Termin porodu mojego synka Aleksandra -6 marca ,czyli juz niedługo. Czuję narastającą ekscytację i podniecenie (nie mogę usiedzieć na miejscu):-D :-D . Oj coś czuję ,że ,,mój świat" zostanie wywrócony do góry nogami :baffled: :tak: :tak:
 
Witam przyszłych tatusiów.
Ja o swoim szczęściu dowiedziałem się 26 października 2006 roku. Nasze szczęście miało już prawie miesiąc... Teraz wiem że jest to synek... SZYMON!

Drodzy tatusiowie! Jeśli nie byliście na USG 3D to polecam. Naprawdę (jak narazie) najbardziej chwytające za serce przeżycie...WOW! Aż się popłakałem ze szczęścia MAM SYNA! juuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuu!
 
Odswieze ten temat bo cos cicho sie zrobilo. Moja Piekna spi, a Junior pewnie ostro buszuje w ciazowym basenie. Jeszcze kilka tygodni i bedzie jazda na maxa. Oh YEAH!!!:-D


PZDR
 
No to ja tez witam
Co prawda ja jeszcze nie tatus, chociaz sie staramy ale i tak zagladam na to forum. I tak moja zona dowiedziala sie o tym forum odemnie :-)
Jakos w czerwcu zeszlego roku (2006) moja zona zaczela mnie delikatnie namawiac do staran o dzidzie i tutaj na tym forum dostalem duze wsparcie w podjeciu decyzji. Mam nadzieje ze w najblizszym czasie wyjdzie cos z naszych staran i tez bede mogl sie chwalic ze jestem tatusiem :)
A teraz namawiam wszystkich tatusiow,przyszlych tatusiow do aktywnego udzialu w tym forum.
Pozdrawiam i czekam na wiesci od was.:cool2:
 
Odswieze ten temat bo cos cicho sie zrobilo. Moja Piekna spi, a Junior pewnie ostro buszuje w ciazowym basenie. Jeszcze kilka tygodni i bedzie jazda na maxa. Oh YEAH!!!:-D


PZDR


CFR Ty to masz fajnie, ciesze sie z Toba i czekam na wiesci jak poszlo przybycie Juniora na swiat!!
I mam nadzieje ze odezwiesz sie czasem.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry