reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

oj chłopcy chłopcy..:)..czy wy myślicie ze my dziewczynki tylko leniuchujemy..:)..dzidziolki nasz kopia..dźwigamy coraz cięższy brzuszek..szybko sie meczymy i czujemy sie jak wielkie słonice...wiec musimy dużo odpoczywać bo każdy dzionek jest meczący ale i zarazem bardzo miły w przeżyciach..:)..no ale jak juz przyjdą na świat nasze pociechy to każda wolna minutka będzie dla nas święta ze będziemy mogły odpocząć bo tak będziemy zapracowane..:)
 
reklama
Drodzy tatusiowie ja to nawet wam trochę współczuję, ciężko jest wytrzymać z kobietą, która jest w ciąży.
Wahania nastrojów, płacz z byle powodu, no i ona sama nie wie czego chce.
Ale to wszystko PRZEZ WAS ;D ;D ;D ;) ;) ;)
 
grooha1 ;D ;D :laugh:..racja oni sami spodowali sobie i stworzyli ten raj na ziemi z aniołem pod postacią ciężarnej ukochanej..:)wiec teraz niech nie narzekają.:).. w końcu same sobie nie splodziłysmy dzidizolkow on sie przyczynili do tego..:)..
A WIEC KOCHANI TATUŚKOWIE ..SAMI STWORZYLIŚCIE POTWORA..:)..KTÓREGO KOCHACIE ZA TO ZE JEST TAKI A NIE INNY
 
Witam!!! Zglasza sie kolejny przyszly tatus ;D jestem tu zupelnie nowy ichyba zbyt czest nie bede przesiadywal z tego powodu, ze moja Ukochana Zonaka z reguly okupuje komputer. Ale bede sie staral zagladac. POZDRAWIAM!!!!I GRATULUJE WSZYSTKIM SZCZESLIWYM PRZYSZLYM TATA ;D
 
My nie narzekamy a nawet cieszymy sie z ciąży naszych żon. Wkońcu na wiekszy brzuszek odemnie nieznacznie ale jednak :D . Zaczeły sie smaki i zasuwanie do sklepu, co wasze zony uwielbiaja pochłaniać w czasie ciąży, bo moja przepada za brzoskwiniami w puszcze.
Moze załozymy wątek brzuszki tatusiow przeciez nie jestesmy gorsi i takze mamy sie czym pochwalic :) . Zobaczymy ktora zona najlepiej gotuje :D .
pozdrawiam
Ps. Mala w brzuszku dalej szaleja az milo popatrzec tylko dlaczego zaczyna tak ostro kolo 22 jak tak bedzie jak sie urodzi to juz widze te wory pod oczami w robocie :D
 
mezu karoliny zdecydowanie sie zgadzam z toba. moja basia dalej ma brzuszek taki jak ja. wiesz tyle tylko ze ona wazy 62kg a ja 102kg. ale watek by byl super. czekam na dzialanie a nie gadanie
 
:D:D..jesteście boscy chłopcy..ale ja tez sie wam pochwale ze mój chłopina ma taki brzuszek jak ja..hmm..chociaż juz chyba go przegonilam..a najbardziej uwielbiam banany..:)..no i brzoskwinie..:)
 
Mój Mąż i ja w czasie naszej ciąży pasujemy do siebie jak dwa puzzle, bo on ma raczej wklęsły brzunio już taka jego uroda.

Co do zachcianek to ja jadłam frytki przez całą ciążę.

A maluszki i brzuszki już tak mają, że jak mama chce się położyć spać to brzusio szaleje, a jego ulubione pory to właśnie 22 - 23 wieczorkiem.
 
Kochane Panie i Mili koledzy Tatusiowie

Nie wiem czy powienienem się udzielać w tym temacie z dwóch powodów... brzuszka to ja nie ma ;D bo ile bym nie jadł to i tak nie widać - co najwyżej mogę ćwiczyć mięsień piwny ale na to szkoda mi pieniędzy ;). Po drugie moja pociecha to już 9 miesiąc niedługo zacznie od chwili jak wyszedła z brzuszka :D wiec też nie jestem przyszłym tatusiem - no chyba że liczyć te jeszcze nie poczęte. Nie mniej witam i mam nadzieję, że solidarnie mnie przyjmiecie.

W kwesti co przyszłe mamy lubia zjeść to dorzucę wcześniej wspomniane piwo ;D - ja ograniczałem jednak żonie alkohol za to Karmi piła dość często. Co jej zostało do dzisiaj ;D. Z potraw to uwielbiała naleśniki [nigdy nie nasmarzyłem się tyle naleśników co w czasie ciąży] innych "grzechów" niepamiętam.... za to nieznośność i marudzenie w czasie ciąży pamiętał będę długo ;) ale nie załamujcie się - przez jakieś trzy miesiące po urodzeniu będziecie żałować, że to już po ... ;D

pozdrawiam - Kuba - tata Kacperka

razem8.jpg


 
reklama
Do góry