reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Belgijskie matki łączcie się!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny ! Przepraszam że tak tu Wam zawracam głowę , ale jest ogromna prośba do wszystkich osób mieszkajacych bliżej i dalej Polski.
Może już dostałyście informację na maila albo słyszałyście.
"Fundacja Mam marzenie
spełnia marzenia dzieci smiertelnie chorych. Jednym z marzycieli jest
Mateuszek Lang ze Szczecina. W niedziele ma osme urodziny, beda to
prawdopodobnie jego ostatnie urodziny. Jego marzeniem jest dostac
pocztowki od wielu ludzi. Jesli macie chwilke dosłownie czasu, kupcie
pocztowke, napiszcie zyczenia urodzinowe i wyslijcie mu. Was to bedzie
kosztowało niewiele, a dla niego bedzie znaczyc ogromnie duzo. Oto adres:
Mateuszek Lang
ul. Wiślana 37
70 - 885 Szczecin
Roześlijcie to do kogo się da i ślijcie kartki ze wszystkich stron
świata. Na razie załatwilismy kartki z kilku europejskich krajow, ale
wciaz mozna wiele osob poprosic, najwyzej kartki sie chwilke spoznia.
No Volontario, do dzieła! Dla uśmiechu dziecka!"
 
reklama
No Wiatam Wszystkie Mamy Barzdo Serdecznie ,y Tez Mieszkamy W Belgii I W Lipcu Zostaniemy Rodzicami!!!!!!!!!!! Juz Nie Mozemy Sie Doczekac!!!
 
Czesc :) ja co prawda nie mieszkam w Belgii ale spedzilam w Antwerpii troche czasu w swoim zyciu wiec Belgia jest dosc blisja sercu memu ;) tym bardziej ze moja mama wciaz tam mieszka :) wiec jezeli pozwolicie to popisze czasem tutaj cos :)
fakt mama jeszcze nie jestem ale to kwestia kilku dni w najgorszym wypadku tygidni :)
 
:-) HELLO !!!!
Jestem mamą dwóch dziewczynek, na wiosne skończą 4 i 6 lat. Jeszcze mieszkam w Polsce, ale w Beringen mam siostre i planuje sie przy jej pomocy latem sprowadzic z dziecmi i mężem do Belgii. No i za wczasu szukam kontaktu z polskimi mamami w Belgii, może któraś będzie blisko...Czy któraś z was wyjechała z dziecmi w wieku podobnym do moich? mam w związku z tym kilka pytań, więc jeśli jakaś sie znajdzie prosze o kontakt. A ja póki co kupiłam samouczek flamandzkiego i kuje słówka:nerd:, oby z jak najlepszym skutkiem, oże ktoś polecic dobre książki do nauki?
 
A jednak ktos tu zaglada. Co prawda mieszkam daleko od Beringen, bo pod Bruksela, ale slyszalam ze tam jest dosc duze skupisko Polakow. Jesli sie moge na cos przydac chetnie pomoge. A flamandzki brrrr.
Zycze duzo powodzenia zarowno w nowej rzeczywistosci jak i w nauce jezyka.
 
Hej, zagląda tylko ciut rzadko ostatnio, fajnie, że nie tylko ja :-)
Ucze sie teraz raczej holenderskiego, mam fajną stronke gdyby ktoś potrzebował. Nie jest taki straszny z racji, że uczyłam sie w szkole niemieckiego, mnie przerażałby raczej francuski.
Jestem ciekawa jak podoba wam sie żcie tamw porównaniu z Polską, jak minęły Święta ?? :blink:
 
Kaczusia przesadzas z ty fr. Od dzieci latwiej sie uczyc. Ja walcze z obydwoma. Wlasnie po raz drugi rzucilam kurs niderlandzkiego, tym razem z mojej winy.

A swieta masakra; Nie ma to jak w Polsce. Oni nie wiedza co to wigilia. A nawet najlepszy indyk nie zastapi barszczu z uszkami itp.
 
reklama
Do góry