reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta <2.30

Zgaga i obrzęki występuję też poza ciazą.
Skoro czujesz ruchy, to ciąża jest do zobaczenia na USG, bo w końcu dziecko ma czym kopnąć.
Idź do ginekologa na USG i niech Ci pokaże. Ruchy to tak połowa ciąży prawie, więc pora najwyższa na porobienie badań.

A może pusty obraz na USG przekona Cię bardziej niż my tutaj.
Uściślę, nie dałoby się w USG nie znaleźć dziecka na etapie ruchów. Naprawdę.
U ginekologa byłam na początku sierpnia, wydaje mi się, że nawet tam musiałoby być widać, aczkolwiek nie mam pewności, więc wybiorę się drugi raz. Zastanawiam się, czy przy ciązowej chorobie trofoblastycznej jest możliwość tego, że beta z krwi wyszła poniżej 2.30. Ostatnio słyszałam, że jeśli hormon wybiega tak bardzo poza normę, to z krwi wynik może być i tak <5.
 
reklama
U ginekologa byłam na początku sierpnia, wydaje mi się, że nawet tam musiałoby być widać, aczkolwiek nie mam pewności, więc wybiorę się drugi raz. Zastanawiam się, czy przy ciązowej chorobie trofoblastycznej jest możliwość tego, że beta z krwi wyszła poniżej 2.30. Ostatnio słyszałam, że jeśli hormon wybiega tak bardzo poza normę, to z krwi wynik może być i tak <5.
idz do psychiatry, rozumiesz ze nie jesteś w ciąży? Masz poważne zaburzenia i potrzeba tutaj specjalisty, nie mówię tego złośliwie.
 
U ginekologa byłam na początku sierpnia, wydaje mi się, że nawet tam musiałoby być widać, aczkolwiek nie mam pewności, więc wybiorę się drugi raz. Zastanawiam się, czy przy ciązowej chorobie trofoblastycznej jest możliwość tego, że beta z krwi wyszła poniżej 2.30. Ostatnio słyszałam, że jeśli hormon wybiega tak bardzo poza normę, to z krwi wynik może być i tak <5.
zdecydowanie w sierpniu byłoby widać ciąze na USG. Wybierz się, skoro dalej uwazasz, że ciąza jest. W tym momencie nawet najgorszy sprzęt tego nie przegapi.
 
Do góry