reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 22,0 cztery dni przed okresem

Tydzień od pierwszego dnia miesiączki to może już będzie. Jak myślicie? Mi powiedział żebym przyszła wtedy.
jeśli tak ci powiedział, to tak zrób :) Ja w pierwszej ciazy byłam za szybko i potem tylko
Był stres czy będzie zarodek, czy będzie serduszko, i w obecnej ciazy szlam 2 tyg po terminie spodziewanej miesiączki.

Beta rośnie każdemu inaczej, wiec ciężko przeliczyć czy za tydzień będzie już tysiąc :)
 
reklama
jeśli tak ci powiedział, to tak zrób :) Ja w pierwszej ciazy byłam za szybko i potem tylko
Był stres czy będzie zarodek, czy będzie serduszko, i w obecnej ciazy szlam 2 tyg po terminie spodziewanej miesiączki.

Beta rośnie każdemu inaczej, wiec ciężko przeliczyć czy za tydzień będzie już tysiąc :)
Dziś byłam u lekarza i pytałam nawet niemożliwe jest zobaczyć coś przy takiej becie No jak moja była 700 od 1000 już tak ale nie tyle
 
Tydzień od pierwszego dnia miesiączki to może już będzie. Jak myślicie? Mi powiedział żebym przyszła wtedy.
Wtedy uwierzę na 100% :)
U mnie przy becie 786,40 nie było widać pęcherzyka wczorajsza beta 2300 i jest pęcherzyk ciążowy dziś byłam na usg
O kurcze to trzeba trochę poczekać:) pracuje w służbie zdrowia i zastanawiam się kiedy iść na wolne, bo mam kontakt z krwią i drziganie, a jak nie będzie widać nic na usg to jak wziąć wolne ... :)
 
Dziękuję ❤️ mam nadzieję że za tydzień lekarz to potwierdzi:)
Za wcześnie, ale oczywiście idź jak potrzebujesz ❤️ ja w sobotę beta 97, byłam za wcześnie i nic nie zobaczyła, wczoraj wynik 1400 i umówiłam się na środę, tez jest dosyć wcześnie, ale chciałabym już potwierdzić.. przy pierwszej wizycie powiedziała ze dopiero 5.12 po 2 tygodniach by coś wyszło, ale idź będziesz spokojniejsza albo poczekaj jeszcze chociaż tydzień, półtorej może już coś będzie 🌸
 
Za wcześnie, ale oczywiście idź jak potrzebujesz ❤️ ja w sobotę beta 97, byłam za wcześnie i nic nie zobaczyła, wczoraj wynik 1400 i umówiłam się na środę, tez jest dosyć wcześnie, ale chciałabym już potwierdzić.. przy pierwszej wizycie powiedziała ze dopiero 5.12 po 2 tygodniach by coś wyszło, ale idź będziesz spokojniejsza albo poczekaj jeszcze chociaż tydzień, półtorej może już coś będzie 🌸
No może poczekam, najwyżej będę kontrolować betę co jakiś czas :)
 
reklama
Zastanawiam się właśnie czy znowu się stresować i robić betę co kilka dni czy czekać jeszcze 1,5 tygodnia i u lekarza się dopiero dowiedzieć. To czekanie jest straszne, szczególnie że trzeba chodzić do pracy i udawać że nic się nie dzieje :D
 
Do góry