reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg, czy prawidłowa

Tak, ja :) jak wyżej 20,3, a po dwóch dniach 21,2. Ta druga była mierzona w poniedziałek, a dzisiaj (w czwartek) dostałam krwawienia. W Twoim przypadku też tak może być, ale jeśli krwawienie nie wystąpi do tygodnia poszłabym na betę żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną
Tylko beta nie wykaże cp, potrzebne będzie USG, a najlepiej wizyta u lekarza jak po tygodniu beta nadal będzie stała w miejscu - bo przy takiej wartości w sumie USG też może nic nie pokazać...
 
reklama
Tak, ja :) jak wyżej 20,3, a po dwóch dniach 21,2. Ta druga była mierzona w poniedziałek, a dzisiaj (w czwartek) dostałam krwawienia. W Twoim przypadku też tak może być, ale jeśli krwawienie nie wystąpi do tygodnia poszłabym na betę żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną
Dzięki, zrobię za dwa dni jeszcze betę jak radził ginekolog przez telefon, i umówię się na wizytę. Ale wiem, ze to nic optymistycznego już.
 
Tylko beta nie wykaże cp, potrzebne będzie USG, a najlepiej wizyta u lekarza jak po tygodniu beta nadal będzie stała w miejscu - bo przy takiej wartości w sumie USG też może nic nie pokazać...
Pewnie, ale jeśli zacznie nagle po takim marnym początku znacząco rosnąć, to już może być wskazanie do wybrania się do lekarza. Na USG widać coś niby od bety 1000-1500, ale czytałam, że w jajowodzie czasem lekarze dostrzegają coś wcześniej. Ja miałam iść powtórzyć w sobotę, ale nie doczekałam
 
Do góry