reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg test

Vicky 4_

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2019
Postów
90
Kiedy można iść na betę z kwi najwcześniej tak aby coś wyszło ? Dołączam zdjęcie mojego „cyklu” cykl trwa 26 dni
 

Załączniki

  • 7397783D-480F-4D13-AC15-BCF10AC749DD.png
    7397783D-480F-4D13-AC15-BCF10AC749DD.png
    42,8 KB · Wyświetleń: 160
reklama
Ja dzień przed terminem @ miałam tylko 26.
Zaleca się czekać do terminu @.

Wynik dodatni zależy od laboratorium. W większości jest od 5, ale tu na forum widziałam że niektóre laboratoria maja od 10.

Normy będziesz miała napisane na wyniku.
 
W dniu spodziewanej @ , z reguły od 5 w górę jest ciąża ,ale jak pisze koleżanka , wszystko jest napisane ,są przedziały
 
Ja jutro idę na drugą bete i strasznie się martwię. Trzy dni przed @ miałam tylko 26,5. Mam nadzieję, że ładnie pójdzie w górę, bo już trzy razy poronilam. Mam też zdrowa córeczkę, ale z nią nie robiłam bety, więc nie wiem. Zrobiłam masę badań i oprócz mthrl w heterozygocie, wszystko jest dobrze. Czy któraś miała niska bete a wszystko skończyło się dobrze?
 
Ja jutro idę na drugą bete i strasznie się martwię. Trzy dni przed @ miałam tylko 26,5. Mam nadzieję, że ładnie pójdzie w górę, bo już trzy razy poronilam. Mam też zdrowa córeczkę, ale z nią nie robiłam bety, więc nie wiem. Zrobiłam masę badań i oprócz mthrl w heterozygocie, wszystko jest dobrze. Czy któraś miała niska bete a wszystko skończyło się dobrze?
Ale Twoja beta nie jest niska. Trzy dni przed terminem @? :)

Powtórzę - ja dzień przed terminem @ miałam 26. Dzisiaj zaczynam 16 tydzień :)
 
reklama
Do góry