reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg w 21 dniu cyklu

Kaktus90644

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Listopad 2020
Postów
32
Witajcie

zrobiłam dzisiaj betę w 21 dniu cyklu, od 19 dc plamię. Owulacje miałam 14/15 dc, byłam na monitoringu cyklu u ginekologa. Dzisiejszy wynik bety 340 :) czy to nie za dużo jak na wczesna ciąże?
 
reklama
Sprawdź przyrost za 48. Ja też dzisiaj 21 DC ostatnią miesiączkę miałam 24.12 a Ty? Ja mam mieć wynik bety popołudniu. Gratuluję ❤️
 
Akurat tak się składa że dzisiaj mam wizytę u ginekologa, martwi mnie taki wysoki wynik... ja ostatnia miesiączka 26.12 :)
 
Jeśli doszło do szybkiej implantacji (wypada krócej lub 6 dni to minimum...), to wynik jest ok, normy są szerokie. Najważniejsze, jak będzie przyrastać, ginekolog jeszcze nic nie zobaczy. Ale koniecznie powiedz o plamieniach.
A może to będą 👶👶.
Ja w obu donoszonych ciążach miałam bardzo wysokie bety, ciąże pojedyncze i wszystko jest ok.
 
Mój wynik to 2,30 , zawsze miałam 0,1 i mam cichą nadzieję że podrośnie za 48 godzin. A jak nie to następny cykl...
 
reklama
Do góry