reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg w 7 tc

Moze owulacja Ci sie przesunela? Ja tak mialam
Owu wypadla w dniu okresu i jak robilam test mialam od okresu 6 tydzien a na usg czarno gdzie powinnna byc juz dzidzia plakalam ze cos nie tak.
Poszlam za dwa tyg robilam bete pieknie rosla i pokazal sie dzidzius z serduszkiem :)
I okazało sie ze 4 tydzien bo nie wiedziałam ze tak pozno mialam ale ja mialam cykle nieregularne:)
Ktory tydzień masz według usg i jakie ma wymiary?
Mi lekarz mowil jak poszlam w 9 ze dzidzia ma 2 cm i jak przyjdę za dwa tyg w 11 i jak bedzie miala tyle cm ile odpowiada 11 tygodniowi to znaczy ze wszystko ok i tak bylo:)
 
reklama
Moze owulacja Ci sie przesunela? Ja tak mialam
Owu wypadla w dniu okresu i jak robilam test mialam od okresu 6 tydzien a na usg czarno gdzie powinnna byc juz dzidzia plakalam ze cos nie tak.
Poszlam za dwa tyg robilam bete pieknie rosla i pokazal sie dzidzius z serduszkiem :)
I okazało sie ze 4 tydzien bo nie wiedziałam ze tak pozno mialam ale ja mialam cykle nieregularne:)
Ktory tydzień masz według usg i jakie ma wymiary?
Mi lekarz mowil jak poszlam w 9 ze dzidzia ma 2 cm i jak przyjdę za dwa tyg w 11 i jak bedzie miala tyle cm ile odpowiada 11 tygodniowi to znaczy ze wszystko ok i tak bylo:)
Wg USG 6 tydzień i 3 dni, zarodek mierzy 0.58 cm
 
Matko to zadna różnica...;)
Myslalam że jakaś duza rozbieżność.
Tydzień dwa to norma
Później moze sie wyrownac albo byc bardziej do przodu
W takim razie nie masz sie o co martwić
Oby ;) bo lekarz miał nie za ciekawa minę i powiedzial, że jest to ciąża podwyższonego ryzyka biorąc pod uwagę ostatnie poronienie
 
Gosika, moja ginekolog też miała nieciekawą minę, jak poszłam na USG po kilku testach pozytywnych - ona widziała tylko torbiel i nastraszyła mnie szpitalem.
Dzisiaj ta torbiel ma 2,5 roku i obraca mi dom w ruinę ;)

Tak niewielka rozbieżność to żadna rozbieżność, nie fiksuj i ciesz się ciążą :)
 
Gosika, moja ginekolog też miała nieciekawą minę, jak poszłam na USG po kilku testach pozytywnych - ona widziała tylko torbiel i nastraszyła mnie szpitalem.
Dzisiaj ta torbiel ma 2,5 roku i obraca mi dom w ruinę ;)

Tak niewielka rozbieżność to żadna rozbieżność, nie fiksuj i ciesz się ciążą :)
Niby na razie jest mala, zobaczymy co będzie widać za tydzień. Wg wczorajszego USG(6 tyg i 3 dni) i tego sprzed tygodnia (6 tyg i 0 dni) zarodek jest 4 dni w plecy, tym się martwię, że wolno się rozwija. Poza tym objawy ciążowe mam jakby mniej odczuwalne, piersi bolą mnie mniej, ogólnie od początku mocno nie bolały, najbardziej odczuwałam jak zdejmowalam biustonosz a teraz dopiero gdy je ścianę. Macica też nie boli może trochę jajniki. Strasznie to skomplikowane. Cóż obawiam się, że bobo nie rozwija się tak jak powinno.
 
Jeju nie nakręcaj sie ja miałam ciaze młodsza o 2 tygodnie grubo a synek zdrowy jak ryba a Ty sie 3 dniiami martwisz..
Co do objawów kazda ciaza inna ja dlugo sie nie czulam jak w ciąży..chyba polowe ciąży .a piersi uwierz mi ze nie zabolaly mnie ani razu przez cala ciaze;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Macica bolala mnie na poczatku chwile i potem dopiero grubo po polowie ciazy juz mocniej no i plecy wiadomo zgaga..
A mdłości mialam tydzien w 6 tyg i ustaly po tygodniu jak reka odjal.
Ciesz ze masz takie objawy.
Wiaodmo martwisz sie ale po co zakladac ze dziecko sie nie rozwija jeszcze przez 3 dni?
Pozniej w ciąży to sa rozbieznosci cos zawsze grubo do przodu albo do tyłu bo pozniej dzieci rosna swoim tempem a nie tempem maszyny usg;);)
Skad wiesz rowno kiedy mialas owu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry