reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
5 Grudzień 2019
Postów
5
Witam drogie Panie, potrzebuję interpretacji wyniku beta-hcg mianowicie wynik to 17224,00ml/ul co to oznacza?
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie tez nie było problemu z wypisaniem L4 na ciąże. Także lekarz też nie powinien takiej kobiecie robić problemów. Daj znać co powiedział doktorek. No i ogromne gratulacje dla Ciebie :)

I niech wszystkie mają takie piękne bety :)
Będąc już w ciąży i posiadając kartę złapała mnie wirusowka. Lekarz rodzinny bez problemu wpisał zwolnienie z kodem ciążowym.
Jeśli nie masz jeszcze karty to może wypisać Ci zwykle płatne w 80% jednak nie na "ciążę" bo sama ciąża nie jest jednostką chorobową.
 
reklama
Ja jak byłam w ciąży i pracowałam jeszcze, to w którymś momencie się mega źle czułam (mega senność w dzień i bezsenność w nocy dla odmiany, mdłości i wymioty), to poszłam normalnie do internisty po zwolnienie na 2-3 dni, nie z powodu ciąży, a z powodu tego jak się czuję. Dostałam bez problemu, zresztą po moim wyglądzie nawet było widać, że nie jestem w pełni sił. Z tym, że nie wiem, czy internista wypisuje z kodem B, ja z góry powiedziałam, że nie chcę zwolnienia z tym kodem, bo w pracy jeszcze nikt o ciąży nie wiedział i nie chciałam, żeby tak szybko się dowiedział.
 
Ja zanim miałam wizytę u ginekologa też kiepsko się czułam. Poszłam z wynikami krwi do rodzinnego i dostałam normalnie zwolnienie z kodem B. Z tego co mi lekarka tłumaczyła ona też może wystawić takie zwolnienie ale nie na tak długi czas jak ginekolog. Mi wystawiła na 5 dni
 
Ja jak byłam w ciąży i pracowałam jeszcze, to w którymś momencie się mega źle czułam (mega senność w dzień i bezsenność w nocy dla odmiany, mdłości i wymioty), to poszłam normalnie do internisty po zwolnienie na 2-3 dni, nie z powodu ciąży, a z powodu tego jak się czuję. Dostałam bez problemu, zresztą po moim wyglądzie nawet było widać, że nie jestem w pełni sił. Z tym, że nie wiem, czy internista wypisuje z kodem B, ja z góry powiedziałam, że nie chcę zwolnienia z tym kodem, bo w pracy jeszcze nikt o ciąży nie wiedział i nie chciałam, żeby tak szybko się dowiedział.

Miałam podobnie jak Ty. Internista jak najbardziej może wypisać Z kodem B tylko trzeba o tym wspomnieć.
 
reklama
U mnie tez nie było problemu z wypisaniem L4 na ciąże. Także lekarz też nie powinien takiej kobiecie robić problemów. Daj znać co powiedział doktorek. No i ogromne gratulacje dla Ciebie :)

I niech wszystkie mają takie piękne bety :)
 
Rozwiązanie
Do góry