reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Hairqueen

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2020
Postów
30
Hej dziewczynki 💕.
Na teście dwie kreseczki w niedziele a
wykonalam dzisjaj badanie beta HCG i wyszło 52.60 jak to interpretować ?
W czwartek idę powtórzyć rano
 
reklama
Rozwiązanie
N
U mnie pierwsze USG w ciąży przypada na 11-14 TC jeśli się chodzi państwowo a kartę ciąży dostaje się ok 9tc bez żadnych badań, tylko na podstawie "nie mam miesiączki, test pozytywny". W wielu krajach tak jest.
Co do bety to też nigdy nie robiłam i spokojnie czekałam na wizyty
Od 1dnia ostatniej miesiaczki liczy sie zawsze...no ale u lekarza dokladniej Ci wyjdzie bo moze sie przesunela owulacja bo to różnie bywa... Najlepiej miedzy 6tyg a 7tyg isc do Ginekologa
Dziewczynki to moja pierwsza planowana od dawna ciaza powiedzcie mi jeszcze jak liczy się tygodnie ??? Od ostatniej miesiączki ?? W ogóle jestem zielona w temacie 😱
 
reklama
reklama
Od 1dnia ostatniej miesiaczki liczy sie zawsze...no ale u lekarza dokladniej Ci wyjdzie bo moze sie przesunela owulacja bo to różnie bywa... Najlepiej miedzy 6tyg a 7tyg isc do Ginekologa
Czyli teoretycznie jak mialam
Ostatnia miesiączkę 26 czerwca to w którym jestem tygodniu ? Bo z bety wychodzi co innego tu co innego już się sama pogubilam
A chxialabym być świadoma przed wizyta u lekarza chociaż na 99%
 
Do góry