reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Trzymam kciuki żeby było dobrze bo to najważniejsze ale opłata za betę to zdzierstwo. Plamienia mogą się zdarzyć i nie muszą być czymś strasznym. Przypomnij jesteś na luteinie bądź duphastonie? A kiedy masz wizytę u gin?
 
reklama
Trzymam kciuki żeby było dobrze bo to najważniejsze ale opłata za betę to zdzierstwo. Plamienia mogą się zdarzyć i nie muszą być czymś strasznym. Przypomnij jesteś na luteinie bądź duphastonie? A kiedy masz wizytę u gin?
Żadnych lekow poza witaminami nie przyjmuję. Wizyta dopiero 4 marca. Lekarz stwierdził ze nie ma sensu wcześniej.
 
Żadnych lekow poza witaminami nie przyjmuję. Wizyta dopiero 4 marca. Lekarz stwierdził ze nie ma sensu wcześniej.
Rozumiem, pytałam o leki bo przy plamieniach może być potrzebny duphaston lub luteina. Poczekaj na wynik bety i jeśli plamienia by się rozkręcały to ja bym próbowała albo się dostać do lekarza albo na ip.
 
Rozumiem, pytałam o leki bo przy plamieniach może być potrzebny duphaston lub luteina. Poczekaj na wynik bety i jeśli plamienia by się rozkręcały to ja bym próbowała albo się dostać do lekarza albo na ip.
Ok zrobię jak radzisz dzięki. Wczesniej nie mialam nawet najmniejszych plamień stąd pewnie zadnych leków nie dostalam. Bede obserwować. Na razie to naprawde bardzo małe plaminie koloru kawy z mlekiem z przewagą mleka 😉 dam jeszcze Wam znać jak bedzie beta.
 
Dziewczyny bylam dzisiaj w tym labo. Doplacilam 70zl czyli razem mnie 2 bety wyniosły 105zl dlaczego akurat tyle to nie wiem ale jakas młoda mało zorientowana dziewczyna mi to liczyla mam nadzieję ze nic nie pokrecila i ze badania będą dobrze zrobione. W tym momencie wyniku jeszcze nie mam sprawdzam jak wariatka co kilka minut. Do tego dzisiaj doszlo mi jakies plamienie. Bardzo niewielkie i jasno brazowe ale sie obawiam.
przecież ta cena to jakiś dramat. 🤷
 
przecież ta cena to jakiś dramat. 🤷
I to jest małe miasto. Jest kilka laboratorium więc to tez nie tak ze nie mają konkurencji. Powiem Wam ze juz mi w tym momencie wszystko jedno byleby wynik był dobry a to tylko pieniądze. Inna sprawa ze wiecej juz tam nie pójdę.
 
I to jest małe miasto. Jest kilka laboratorium więc to tez nie tak ze nie mają konkurencji. Powiem Wam ze juz mi w tym momencie wszystko jedno byleby wynik był dobry a to tylko pieniądze. Inna sprawa ze wiecej juz tam nie pójdę.
A kiedy wynik? Bo ja u siebie jak robie przed 7 to ma ok 13.
 
reklama
Do góry