reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Hej dziewczyny,
Mam pytanie do Was co sądzicie o takim przyroscie bhcg ?
10 dnia po owulacji 8.7 U/l

12 dnia po owulacji godzina 9:00 44,7 U/l

14 dnia po owulacji godzina 09:00 162 U/l

15 dnia po owulacji godzina 16:00 282 U/l

16 dnia po owulacji godzina 09:00 466 U/l

Martwi mnie przyrost procentowy :
Pierwszy to 450 %
Drugi to 268 %
Trzeci to 203 %
Czwarty to 80 %
 
reklama
Hej dziewczyny,
Mam pytanie do Was co sądzicie o takim przyroscie bhcg ?
10 dnia po owulacji 8.7 U/l

12 dnia po owulacji godzina 9:00 44,7 U/l

14 dnia po owulacji godzina 09:00 162 U/l

15 dnia po owulacji godzina 16:00 282 U/l

16 dnia po owulacji godzina 09:00 466 U/l

Martwi mnie przyrost procentowy :
Pierwszy to 450 %
Drugi to 268 %
Trzeci to 203 %
Czwarty to 80 %
Ale min. przyrost to 66 % w ciągu 48h a poza tym robiłaś te 3 ostatnie dzień po dniu. Poczekaj 48h i powtórz ale jak dla mnie wszystko jest ok. :)
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanie do Was co sądzicie o takim przyroscie bhcg ?
10 dnia po owulacji 8.7 U/l

12 dnia po owulacji godzina 9:00 44,7 U/l

14 dnia po owulacji godzina 09:00 162 U/l

15 dnia po owulacji godzina 16:00 282 U/l

16 dnia po owulacji godzina 09:00 466 U/l

Martwi mnie przyrost procentowy :
Pierwszy to 450 %
Drugi to 268 %
Trzeci to 203 %
Czwarty to 80 %
Przyrost jest super ,i skoncz juz robic ,poczekaj do wizyty , beta tylko na początku szybuje ,potem zwalania ,ja np mialam w 4tc 250 po 48h tylko 360 a urodziłam zdrowa córek, a Twoja beta jest super
 
I wyobraźcie sobie że nie ma tych wyników... Ja naprawdę oszaleje za chwilę. Jakbym mało nerwów miała. Zadzwonie do nich jutro.
 
I wyobraźcie sobie że nie ma tych wyników... Ja naprawdę oszaleje za chwilę. Jakbym mało nerwów miała. Zadzwonie do nich jutro.
O ja pierdzielę, chyba najgorszy lab o jakim słyszałam. Przykro mi. Już dziś nic nie zdziałasz więc po staraj się nie stresować, a jutro ja bym opieprzyła na czym świat stoi.
 
O ja pierdzielę, chyba najgorszy lab o jakim słyszałam. Przykro mi. Już dziś nic nie zdziałasz więc po staraj się nie stresować, a jutro ja bym opieprzyła na czym świat stoi.
Najlepsze jest to że w necie ma dobre opinie .. Moze ja mam pecha jakiegoś nie wiem.
 
Dziewczyny mam wynik ale przyrost jest za maly... Z 20 lutego jest 2710 a z 22 lutego 4278... I rozkreca mi sie plamienie. Co robić? Jestem zalamana. Niby jak sprawdzam w internetowych kalkulatorze podajac godzinę badania pierwsze badanie z godziny 9 drugi z godziny 7 to mi pokazuje ze przyrost 61% i w normie ale to takie marne pocieszenie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam wynik ale przyrost jest za maly... Z 20 lutego jest 2710 a z 22 lutego 4278... I rozkreca mi sie plamienie. Co robić? Jestem zalamana. Niby jak sprawdzam w internetowych kalkulatorze podajac godzinę badania pierwsze badanie z godziny 9 drugi z godziny 7 to mi pokazuje ze przyrost 61% i w normie ale to takie marne pocieszenie.
Wiesz co przy pewnych wyższych wartościach beta może hamować i może być wszystko ok. Ciąża to nie matematyka i nie u wszystkich muszą być nie wiadomo jak wysokie przyrosty. Ja bym dla własnego spokoju szła do lekarza albo na izbę przyjęć bo może wystarczy progesteron i wszystko się unormuje. Poza tym przy tych wartościach powinno już być widać przynajmniej pęcherzyk. Który to tydzień? Trzymam kciuki.
 
Do góry