reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Wiesz co przy pewnych wyższych wartościach beta może hamować i może być wszystko ok. Ciąża to nie matematyka i nie u wszystkich muszą być nie wiadomo jak wysokie przyrosty. Ja bym dla własnego spokoju szła do lekarza albo na izbę przyjęć bo może wystarczy progesteron i wszystko się unormuje. Poza tym przy tych wartościach powinno już być widać przynajmniej pęcherzyk. Który to tydzień? Trzymam kciuki.
Pecherzyk ciazowy byl widoczny na usg 18 lutego 5 mm. W tym przedziale to jest 5-6 tydzień.
 
reklama
To idź do gin albo na ip w sprawie tych plamień lepiej dmuchać na zimne.
Bede probowala dodzwonic sie do przychodni w ktorej bylam. I zobacze co mi powiedzą. Tylko tam terminy są juz na miesiac do przodu. Ledwo wcisneli mnie na tego 4 marca. Jak radzicie w razie jak mi sie nie uda to isc do innego?
 
Bede probowala dodzwonic sie do przychodni w ktorej bylam. I zobacze co mi powiedzą. Tylko tam terminy są juz na miesiac do przodu. Ledwo wcisneli mnie na tego 4 marca. Jak radzicie w razie jak mi sie nie uda to isc do innego?
Rozumiem że telefonu do ginekologa nie masz? Jedź na izbę przyjęć ginekologiczną najbliższego szpitala. Powinni Cię przyjąć od ręki. U mnie tak było tyle że test na covid zrobili.
 
W przychodni chyba też w sumie mają obowiązek zapewnić Ci wizytę jak najszybciej jeśli plamisz lub źle się czujesz w ciąży.
 
Rozumiem że telefonu do ginekologa nie masz? Jedź na izbę przyjęć ginekologiczną najbliższego szpitala. Powinni Cię przyjąć od ręki. U mnie tak było tyle że test na covid zrobili.
Nie mam telefonu bo pierwszy raz u twgo lekarza bylam. Trochę na ip nie chce isc. Nie mowilam jeszcze o ciazy nikomu bo nie wiadomo czy bedzie o czym a w szpitalu pracuje moja ciotka mimo ze jest dobra osoba to za chwile cale miasto bedzie wiedziec... Ja nawet rodzicom nie mówiłam.
 
Nie mam telefonu bo pierwszy raz u twgo lekarza bylam. Trochę na ip nie chce isc. Nie mowilam jeszcze o ciazy nikomu bo nie wiadomo czy bedzie o czym a w szpitalu pracuje moja ciotka mimo ze jest dobra osoba to za chwile cale miasto bedzie wiedziec... Ja nawet rodzicom nie mówiłam.
Ale w ciąży ewidentnie jesteś i jeśli jest zagrożona to trzeba działać natychmiast a nie się przejmować co rodzina powie. Jak nie u Ciebie w mieście to może w innym niedaleko. Ja bym nie czekała, ale to moje podejście związane z wcześniejszymi doświadczeniami.
 
Ale w ciąży ewidentnie jesteś i jeśli jest zagrożona to trzeba działać natychmiast a nie się przejmować co rodzina powie. Jak nie u Ciebie w mieście to może w innym niedaleko. Ja bym nie czekała, ale to moje podejście związane z wcześniejszymi doświadczeniami.
Masz oczywiscie racje ale najpierw spróbuję dostac sie do lekarza. Dam znac co i jak.
 
Nie mam telefonu bo pierwszy raz u twgo lekarza bylam. Trochę na ip nie chce isc. Nie mowilam jeszcze o ciazy nikomu bo nie wiadomo czy bedzie o czym a w szpitalu pracuje moja ciotka mimo ze jest dobra osoba to za chwile cale miasto bedzie wiedziec... Ja nawet rodzicom nie mówiłam.
To zastanow sie co jest ważniejsze ? Plamienie zawsze jest sygnałem, że coś jest nie tak, albo umow sie na juz do innego gina ,albo ip ,xhyba ze nie chcesz zeby ciotka wiedziala ,to czekaj do 4 marca i licz na cud
 
reklama
To zastanow sie co jest ważniejsze ? Plamienie zawsze jest sygnałem, że coś jest nie tak, albo umow sie na juz do innego gina ,albo ip ,xhyba ze nie chcesz zeby ciotka wiedziala ,to czekaj do 4 marca i licz na cud
Na razie próbuje sie umowic do lekarza u ktorego bylam wczesniej jesli sie nie uda to bede na pewno dzialac nie bede czekac do 4 marca nie jestem az taka glupia.
 
Do góry