reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Już to zrobiłam, w piątek kazała mi jeszcze raz zrobić bete. Uznała że jeszcze jest taka możliwość że owulacja mi się przesunęła i ten dzisiejszy wynik będzie liczony jako pierwszy chociaż ja uważam ze jak w poniedziałek wyszło już na becie że ciąża to pomimo że wczesna to już powinna rosnąć?

Niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, ale skoro lekarz stwierdził że może jeszcze urosnąć to ja bym chyba uznała, że wie co mówi. Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku ✊
 
reklama
Teoretycznie według kalendarzyka owulację miałam 13 lutego, dodam że cykle mam bardzo regularne co 26 dni..

Już to zrobiłam, w piątek kazała mi jeszcze raz zrobić bete. Uznała że jeszcze jest taka możliwość że owulacja mi się przesunęła i ten dzisiejszy wynik będzie liczony jako pierwszy chociaż ja uważam ze jak w poniedziałek wyszło już na becie że ciąża to pomimo że wczesna to już powinna rosnąć?
Będę okrutna ,ale nie ludzilabym się, bo na takich wartości to powinna się bete podwajać jak nie potrafić, a tu prawie przyrostu nie ma , myślę że w piątek bedzie spadkowa beta ,pewnie to biochemia
 
Niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, ale skoro lekarz stwierdził że może jeszcze urosnąć to ja bym chyba uznała, że wie co mówi. Trzymam kciuki żeby wszystko było w p

Będę okrutna ,ale nie ludzilabym się, bo na takich wartości to powinna się bete podwajać jak nie potrafić, a tu prawie przyrostu nie ma , myślę że w piątek bedzie spadkowa beta ,pewnie to biochemia
Też nie nastawiam się, najgorsze jest to czekanie..
 
Hej. Może wy coś pomożecie.
Otóż. Cykle mam co 28 dni.
Ostatnia miesiączka 29styczen. Okres powinnam dostać pod koniec lutego i nadal cisza. Zrobiłam testy ciążowe 1 marca i 4 marca i były negatywne.
Beta w piątek (5marca) wynosiła 7.41
Powtórzyłam ja dziś (8marca) i wyszła 33.7
Żadnych objawów ciąży. Dodam że ginekolog mówiła że to ciąża biochemiczna bo wartości powinny być w setkach i przepisała mi luteine na wywołanie okresu. Już sama nie wiem co mam robić. Wiem że przyrost jest dobry Ale jednak te wartości są małe. W Poprzednich ciazach wartości 2 dni po spodziewanej miesiaczce były w setkach.
Wspomnę że nie bardzo chce tej ciąży.
 
Hej. Może wy coś pomożecie.
Otóż. Cykle mam co 28 dni.
Ostatnia miesiączka 29styczen. Okres powinnam dostać pod koniec lutego i nadal cisza. Zrobiłam testy ciążowe 1 marca i 4 marca i były negatywne.
Beta w piątek (5marca) wynosiła 7.41
Powtórzyłam ja dziś (8marca) i wyszła 33.7
Żadnych objawów ciąży. Dodam że ginekolog mówiła że to ciąża biochemiczna bo wartości powinny być w setkach i przepisała mi luteine na wywołanie okresu. Już sama nie wiem co mam robić. Wiem że przyrost jest dobry Ale jednak te wartości są małe. W Poprzednich ciazach wartości 2 dni po spodziewanej miesiaczce były w setkach.
Wspomnę że nie bardzo chce tej ciąży.
Roznie to bywa ,moze cos sie przesunelo ,ale ja bym się nastawiła raczej na biochemie, bo to są bardzo niskie wartości i nie wróży to dobrze
 
reklama
Do góry